5000 TL 144 HZ IPS monitör önerisi

Bütçe
5000

CHILLSOULFLY

Hectopat
Yer
Gallifrey
Daha fazla  
144 Hz IPS panel olan kronik sorunu olmayan monitör arıyorum. Ağırlıklı Valorant fakat dizi ve hikayeli oyun da oynuyorum. Bütçe 5000'i biraz aşabilir.

144 Hz degil, 180 Hz. Kronik sorun olarak bu sizin tercih etmemenizi saglayacaksa almayabilirsiniz: Overclock modunu acinca arada bir cit cit genlesme sesleri geliyor o kadar. Bir de fark ettiysen genellikle olu piksel sorunundan bahsetmisler yorumlar ve konular, bende de aynisi oldu. Sen bu durumu yasayamayabilirsin illa cikacak degil tabii.

144 Hz degil, 180 Hz. Kronik sorun olarak bu sizin tercih etmemenizi saglayacaksa almayabilirsiniz: Overclock modunu acinca arada bir cit cit genlesme sesleri geliyor o kadar. Bir de fark ettiysen genellikle olu piksel sorunundan bahsetmisler yorumlar ve konular, bende de aynisi oldu. Sen bu durumu yasayamayabilirsin illa cikacak degil tabii.

Ben atacaktım tam.

Hocam yorumlarda çok fazla ölü pixel olduğu yazıyor, riske girmek istemem.

Peki kavisli mi kavissiz mi?
Kavissiz olmasi daha iyi olur Valorant ağırlıklı oynuyorum dediğim gibi

Hocam yorumlarda çok fazla ölü pixel olduğu yazıyor, riske girmek istemem.

Sen bilirsin, ben yine de alirdim zamlanmadan. 180 Hz, SS IPS, USB girisli iyi fiyat yani.

@Chıllsoulfly buna da bakabilirsin, bu da oneriliyor. Kendim kullanmadigimdan sorunu var mi bilmiyorum.

Bu monitor IPS degil miydi? VA yaziyor.

Sen bilirsin, ben yine de alirdim zamlanmadan. 180 Hz, SS IPS, USB girisli iyi fiyat yani.

@Chıllsoulfly buna da bakabilirsin, bu da oneriliyor. Kendim kullanmadigimdan sorunu var mi bilmiyorum.

Marka nasıldir hocam hiç duymadım bir de sanırım VA panel.

Geri
Yukarı