5000 TL 2. el gaming laptop önerisi

Maximum 1050 ti bulabilirsiniz. Hem laptop diyorsunuz hep üstüne gaming laptop diyorsunuz. Ve verdiğiniz fiyat çok ucuz. Ayrıca nerede yaşadığınızı bilemiyoruz biz tanrı değiliz. Yazmanız lazım şehir, ülke diye ki ona göre yardımcı olalım.

Maximum 1050 ti bulabilirsiniz. Hem laptop diyorsunuz hep üstüne gaming laptop diyorsunuz. Ve verdiğiniz fiyat çok ucuz. Ayrıca nerede yaşadığınızı bilemiyoruz biz tanrı değiliz. Yazmanız lazım şehir, ülke diye ki ona göre yardımcı olalım.
Nasıl yani şehirden şehrine laptop fiyatları değişiyor mu? Ne alaka anlamadım.

Gtx 1060'lı laptop rahat bulursun. Donanımhaber'de de ikinci elden satılıyor keza sahibinden falan da. Verecekseniz maksimum 6500tl verin. 2 hafta önce sahibinden de 1650ti laptoplar 6250tl'ye de satılıyordu. Testini yapın öyle alın. Ssd testi, furmark, klavyesi düzgün çalışıyor mu, ekranı ışık sızması, ölü pikseli vs.
Nasıl yani şehirden şehrine laptop fiyatları değişiyor mu? Ne alaka anlamadım.
Küçük şehirse fazla seçenek olmuyor. En çok ilan ve uygun fiyatlar büyük şehirlerde. Önce laptobu belirleyip elden almanızı tavsiye ederim.

Hangi şehirde yaşıyorsanız ona göre o şehirdeki ilanlara bakıp paylaşırız. İstanbul da yaşayan adama Ankara ilanı atsak mantıklı mı olur ?
Dostum senin ilanlara bakmana gerek yok.Çevremdeki ilanlara ben bakarım.Senden sadece sistemine göre bir öneri yapmanı istedim.
Gtx 1060'lı laptop rahat bulursun. Donanımhaber'de de ikinci elden satılıyor keza sahibinden falan da. Verecekseniz maksimum 6500tl verin. 2 hafta önce sahibinden de 1650ti laptoplar 6250tl'ye de satılıyordu. Testini yapın öyle alın. Ssd testi, furmark, klavyesi düzgün çalışıyor mu, ekranı ışık sızması, ölü pikseli vs.

Küçük şehirse fazla seçenek olmuyor. En çok ilan ve uygun fiyatlar büyük şehirlerde. Önce laptobu belirleyip elden almanızı tavsiye ederim.
İstanbul da yaşıyorum.

O bütçede 1060'lı laptop bulmak imkansız. Ben 3 hafta önce 1050'li laptopumu 5 binden sattım. O bütçeye 1050 Ti lıdan fazla bulamazsınız. 1060'lar 6500'den başlıyor. Ben 1070'li laptopu 8200'den aldım ki zaten 7500'den başlıyorlar.

Geri
Yukarı