5000 TL 2. el telefon tavsiyesi

Çok şükür gözlerimde bir problem yok, şu fotoğraflara rağmen S10'un ön kamerasina XS'i geçtim 8'den kötü diyorsanız bir şey demiyorum artik. Bu arada görseldekiler S10+, S10 ile ön kamerada tek fark derinlik sensörü.
Eki Görüntüle 1668903

XS crop :D

Eki Görüntüle 1668905

Eki Görüntüle 1668904

@NipponChemiConKYCap @BERWAR hocam, @Erenk1905 beğenmedim atiyor anlam veremedim, görsellere bakabilir misiniz? Özellikle son görsele bakın, bırak iPhone 8'den kötü olmasini XS'den de daha iyi çekiyor ön kamerasi. Neyini kabullenemiyorsunuz anlayamiyorum.

Attığın görseller eski. Git bir tanıdığından güncel sürümlü S10 bul çek bir selfie. Bakalım ne kadar mutlu olacaksın? Sen haksız olduğun bir konuda ya işine geleni paylaşırsın, ya inkar edersin ya da konuyu saptırırsın. Not: Hem iPhone 8 hem de S10'la defalarca selfie çektim. iPhone 8 ön kamerası tartışmasız daha iyi. Bir ara GCAM muhabbeti dönmüştü. Samsung tarafında GCAM ön kameralarda kullanıldı çünkü Samsung ön kameraları S21 ailesine kadar iyi değildi. S21 ailesi ile beraber Samsung ön kamera olayını çok iyi bir seviyeye getirdi.

Attığın görseller eski. Git bir tanıdığından güncel sürümlü S10 bul çek bir selfie.
Pes doğrusu. Samsung yazilimla ön kamerayı kötüleştirmez merak etmeyin, kendimi bildim bileli Samsung kullaniyorum ben.

Screenshot_20230215-001326-926.png

S10'un selfie kamerasında XS'e sağladığı ezici üstünlüğü vardir. Son sürümlede bunu sağdakinden kötüleştiremez merak etmeyin. :D iPhone 8'in ön kamerasına tartismasiz daha iyi demissiniz bir de.

Tabii ki S10. O bütçede alacağınız iPhone 8'ı bırakın @irsuya hocamın da dediği gibi XS'den daha iyi ön kamerası var. Ayrıca ön kamerada 2160p (4K) 60 FPS video kayıt özelliği olması XS'e karşı büyük bir avantaj.

@irsuya Net şekilde dediğin S10 ön kamera olarak XS Max modelinden daha iyi, selfie portre noktasında sadece XS Max daha iyi. Ayrıca S10 Plus video tarafında da 4k avantajı var. Yukarıdanin nasıl bir fanboy olduğunu az çok öğrenmişsindir artık.

Ekran Görüntüsü (26).png
Ekran Görüntüsü (27).png
Ekran Görüntüsü (28).png
Ekran Görüntüsü (29).png
Ekran Görüntüsü (30).png
Ekran Görüntüsü (31).png
Ekran Görüntüsü (32).png
Ekran Görüntüsü (33).png
Ekran Görüntüsü (34).png

Yeni konular

Geri
Yukarı