5000 TL akıllı saat önerisi

S21 FE ve Watch 5 44mm kullanıyorum.
Watch 5 44mm bu bütçede rakipsiz. Mümkünse Watch 5 Pro alın ama kasa titanyum olduğu için yaklaşık 1.6 kat daha ağır.
Watch 6 bekleyebilirsiniz paranızı dolara yatırarak fakat Watch 5'ten çok daha pahalı olacak ve aşırı bir fark yok. Sadece classic dediğimiz bezel olacak o kadar.
Bezel çok iyi bir şey aslında ama yapacak bir şey yok.

S21 FE ve Watch 5 44mm kullanıyorum.
Watch 5 44mm bu bütçede rakipsiz. Mümkünse Watch 5 Pro alın ama kasa titanyum olduğu için yaklaşık 1.6 kat daha ağır.
Watch 6 bekleyebilirsiniz paranızı dolara yatırarak fakat Watch 5'ten çok daha pahalı olacak ve aşırı bir fark yok. Sadece classic dediğimiz bezel olacak o kadar.
Bezel çok iyi bir şey aslında ama yapacak bir şey yok.
Bezel dalgıçlar için değil mi?

Bezel dalgıçlar için değil mi?

Yok hocam. Bezel menüler arasında aşırı rahat gezmenizi sağlıyor.
Watch 4 ve Watch 6 da bezel seçeneği var fakat Watch 5 de yok.
Yani bezel bulunan saatte ekranın çevresinde fiziksel olarak dönen bir parça bulunurken bezel olmayan saatte parmağınızı ekranın çevresinde oynatıyorsunuz.
Watch 4 classic vs Watch 5 diye aratın YouTube'da.
Böyle anlatmakla olmaz.
Gözünüzle görün.

Yok hocam. Bezel menüler arasında aşırı rahat gezmenizi sağlıyor.
Watch 4 ve Watch 6 da bezel seçeneği var fakat Watch 5 de yok.
Yani bezel bulunan saatte ekranın çevresinde fiziksel olarak dönen bir parça bulunurken bezel olmayan saatte parmağınızı ekranın çevresinde oynatıyorsunuz.
Watch 4 classic vs Watch 5 diye aratın YouTube'da.
Böyle anlatmakla olmaz.
Gözünüzle görün.
Ben watch 5 e karar verdim hocam

Ben watch 5 e karar verdim hocam

Bende Watch 5 Pro alacaktım. Biraz araştırdım ve Watch 4 ile Watch 5'in donanımsal olarak hiç bir farkı olmadığını gördüm. Gittim Watch 4 Classic aldım. Hem fiyatı çok daha uygun, hem özellik aynı, hem de bezel var, hem de bana göre daha güzel tipi var. Bezele gelirsek mükemmel bir şey. Menüler arası dolaşımda çok işe yarıyor. Can sıkıntısına oynuyorumda ara sıra :D

Bende Watch 5 Pro alacaktım. Biraz araştırdım ve Watch 4 ile Watch 5'in donanımsal olarak hiçbir farkı olmadığını gördüm. Gittim Watch 4 classic aldım. Hem fiyatı çok daha uygun, hem özellik aynı, hem de bezel var, hem de bana göre daha güzel tipi var. Bezele gelirsek mükemmel bir şey. Menüler arası dolaşımda çok işe yarıyor. Can sıkıntısına oynuyorumda ara sıra :D

Batarya, ekran dayanıklılığı vs dağlar var.
Safir kristali kesici alet olmadan çizemezsiniz.

Geri
Yukarı