5000 TL APU sistem önerisi

5000 TL'ye APU mu yoksa ekran kartlı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neler oynayacaksınız?

Ben olsam İ5 11400 veya İ3 10100 tercih eder ve ekran kartı fiyatlarının düşmesini beklerdim.

Aynı sorunun cevabını ben de arıyorum arkadaşlar yardımcı olur musunuz <3 Şu an 4650G ile Neo APU Pro ve Pollux APU Pro var fakat 5k, insanlar buna para vermem yerine 1650'li sistem almamı söylüyorlar örneğin Gaming X Bronze modart gibi özelleştirdiğim zaman 6.5k ediyor ve monitör dahil yaklaşık 8k normal bir apu alırsam 5k , apu pro alırsam 6.5k gibi. Sizce ne yapmalıyım ya da 3200 , 3400'li apu mu almalıyım , neo 3 apu ya da leo3 apu

Aradığım özellikler:
-Fiyat performans olarak en iyisi olmasını ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum.
-Oynayacağım oyunlar LoL, Valorant, CS:GO, en fazla PUBG ve GTA 5 olur. Özellikle LoL'de 150 FPS'den fazla almak istiyorum, hiç kasmadan oynamak istiyorum.
-Ağır oyunlar kesinlikle oynamayacağım, aynı anda en fazla bir oyun, Discord ve Google açık olur. Bu yüzden beni yarı yolda bırakmayacak PC istiyorum.
-Mümkün ise gün içerisinde uzun saatler kullanabileceğim, çok ses çıkarmayan, dayanaklı bir PC istiyorum. Ve mümkünse ısınma sorunu fazla olmasın <3

Attığınızın sistem özelliklerini bunun gibi alsın çok daha iyi olur ama 2000 tl falan fark var alacaksa sistem özelliklerini falan bu yapsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210430-122238_Chrome.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20210430-122235_Chrome.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…