Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

5000 TL APU sistem önerisi

Aynı sorunun cevabını ben de arıyorum arkadaşlar yardımcı olur musunuz <3 Şu an 4650G ile Neo APU Pro ve Pollux APU Pro var fakat 5k, insanlar buna para vermem yerine 1650'li sistem almamı söylüyorlar örneğin Gaming X Bronze modart gibi özelleştirdiğim zaman 6.5k ediyor ve monitör dahil yaklaşık 8k normal bir apu alırsam 5k , apu pro alırsam 6.5k gibi. Sizce ne yapmalıyım ya da 3200 , 3400'li apu mu almalıyım , neo 3 apu ya da leo3 apu

Aradığım özellikler:
-Fiyat performans olarak en iyisi olmasını ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum.
-Oynayacağım oyunlar LoL, Valorant, CS:GO, en fazla PUBG ve GTA 5 olur. Özellikle LoL'de 150 FPS'den fazla almak istiyorum, hiç kasmadan oynamak istiyorum.
-Ağır oyunlar kesinlikle oynamayacağım, aynı anda en fazla bir oyun, Discord ve Google açık olur. Bu yüzden beni yarı yolda bırakmayacak PC istiyorum.
-Mümkün ise gün içerisinde uzun saatler kullanabileceğim, çok ses çıkarmayan, dayanaklı bir PC istiyorum. Ve mümkünse ısınma sorunu fazla olmasın <3

100 TL arttırın. Hiç uğraşmayın en rahatı ekran kartlısı bence.
Attığınızın sistem özelliklerini bunun gibi alsın çok daha iyi olur ama 2000 tl falan fark var alacaksa sistem özelliklerini falan bu yapsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210430-122238_Chrome.jpg
    Screenshot_20210430-122238_Chrome.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20210430-122235_Chrome.jpg
    Screenshot_20210430-122235_Chrome.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı