5000 TL ASUS TUF A15 için 2 TB SSD önerisi

BU SSD depolama olarak kullanman daha uygun olur. Arkadaşın attığı ve benim attığım modelde DRAM mevcut olduğu gibi aralarında ciddi okuma ve yazma performansı var. Aynı şekilde veri TB ömrü de fazla. Pro veya benim attığım modeli alabilirsin. Şahsen ben KC3000 öneririm.

BU SSD depolama olarak kullanman daha uygun olur. Arkadaşın attığı ve benim attığım modelde DRAM mevcut olduğu gibi aralarında ciddi okuma ve yazma performansı var. Aynı şekilde veri TB ömrü de fazla. Pro veya benim attığım modeli alabilirsin. Şahsen ben KC3000 öneririm.
O zaman SSD'yi aldığımda şu an olanı formatlayıp alacak olduğuma sistemi kurmam gerekiyor galiba

O zaman SSD'yi aldığımda şu an olanı formatlayıp alacak olduğuma sistemi kurmam gerekiyor galiba

Formatlamadan önce önemli bilgilerini almayı unutma. İstersen ilk başta yeni aldığın SSD kurulumunu yapıp sonradan önceki SSD biçimlendirebilirsin. Bu sayede flash bellek vs gerek kalmadan direkt aktarım yapabilirsin. Bu arada slot önemli. 4.0 slotuna takman gerekiyor Pro ve benim attığım modeli tam kullanabilmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı