5000 TL bilgisayar önerisi

APU sistemde bilmiyorum ekran kartı olmayınca sanki o bilgisayar değilmiş gibi oluyor psikolejik olarak kullanmak istemiyorum.
Böyle düşünme. Eğer düşünürsen bu APU sistemlerden alsaydım diye ah vah çekersin sonra.
APU sistemde bilmiyorum ekran kartı olmayınca sanki o bilgisayar değilmiş gibi oluyor psikolejik olarak kullanmak istemiyorum.
Elinde şans varken değerlendir çünkü dolar artıyor.

APU sistemde bilmiyorum ekran kartı olmayınca sanki o bilgisayar değilmiş gibi oluyor psikolojik olarak kullanmak istemiyorum.
Bilgisayar dediğin şeyin tüm işlemlerini işlemci yapar. :D Ekran kartını sonradan da takabilirsin ama işlemciyi sonradan takamazsın. Ekran kartı olup işlemcisi olmayan sistem çalışmaz ama işlemcisi olup -grafik işlemciye sahip- ekran kartı olmayan sistem çalışır. Yanlış bir düşünce tarzı.

Siz benim attığım bilgisayarı inceleyin YouTube'da videoları incelemeleri varsa izleyin. Kaçırmayın çünkü dolar çok hızlı artıyor piyasa malum kaçırmayın derim.

Izoly bilgisayarda ekran kartı falan var onu alacağım ama bozulur diye almıyorum.
Aynen gidip APU sistem yerine Izoly al sonra gelip konu açarsın "sistemim yavaş" diye. Forumda hiç sistem toplama konularına girmiyorsun sanırım. APU sistem almayıp Izoly almak mı? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı