5000 TL bütçeli TWS ANC kulaklık önerisi

celalcinar7

Hectopat
Bütçem 5 bin TL ancak daha uygun fiyatlı olmasının sakıncası yok. Biraz araştırdım birkaç model buldum ama emin olamadım. Benim için ANC başarımı çok önemli. ANC konusunda iyi ve küçük TWS kulaklıklardan olmasını istiyorum. Kulağımda çok çıkıntı yapmayacak (üzerine yatabilmeyi tercih ederim) bu fiyat aralığında bir TWS kulaklık arıyorum tavsiyesi olan var mı?

Bütçem 5 bin TL ancak daha uygun fiyatlı olmasının sakıncası yok. Biraz araştırdım birkaç model buldum ama emin olamadım. Benim için ANC başarımı çok önemli. ANC konusunda iyi ve küçük TWS kulaklıklardan olmasını istiyorum. Kulağımda çok çıkıntı yapmayacak (üzerine yatabilmeyi tercih ederim) bu fiyat aralığında bir TWS kulaklık arıyorum tavsiyesi olan var mı?

Bende Pro 1. Nesil mevcut, eğer yatakta sağ sola çok dönmüyorsanız yatarken takabilirsiniz, ben okulda bile yatarken takıyorum düşmüyor. Bass seviyeleri iyi tek eksiği bana göre kulaklığın şarjı uzun gidiyor fakat kutunun şarjı hızlı bitiyor o kadar. Önerebilirim. + Olaral cihazda "Bul" uygulamasından Aygıtlar diyerek kulaklıkları ve kutuyu çaldırabilirsiniz, eğer düştü ise ben 2-4 defa yatakta düştüğünde öttürerek bulmuştum. Çok tizz bir ses çıkararak bulmanı sağlıyor.

Mikrofon çubuğu şeklinde bir uzantısı olmayan bir model arıyorum. Airpods bu konuda çok başarılı ama maalesef bu kriterimden eleniyor.
Mikrofon çubuğundan kastım anlamadım tam olarak, aşağı doğru diyorsanız o dokunmatik için mevcut.
Böyle birşey önerebilirim başka da yok önerebileceğim, hepsinin çubuğu var aklımdakilerim.

Geri
Yukarı