5000 TL civarı Televizyon Önerisi

Si Duble Bemol

Hectopat
Makaleler
1
Selamün Aleyküm. Şu zamanlar 5000 TL civarı bir televizyon bakıyorum. 50TU7000, 50TU8000, 50PUS7805 gibi birkaç televizyon arasında kaldım. Siz hangi televizyonları önerirsiniz? Bu belirttiğim televizyonlar arasında bir seçim yapmam gerekirse hangisini seçmem gerekir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Teknik özellikleri güzeldi yani normal o özellikte her şey o fiyata sanırım.

@MisakiTaro https://www.hepsiburada.com/samsung...cili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000UXPWF

Benim aklımda bu vardı açıkcası ama bundan önceki televizyonumuz Samsung idi ve baya sıkıntı çektik. Araştırdığımda da bu sıkıntıyı çeken başkasını görmedim. Bizim şanssızlığımıza denk geldi büyük ihtimalle. Garantisi bittiğinde anakartı falan yandı sonra ekran gitti. Garantisi varken de sıkıntı çekmiştik. 3-4 yılda bi televizyon parası daha verdik herhalde televizyon tamirine. Şu 3d gözlüklü televizyonlardan. Arçelik Samsung'un ekranlarını kullanıyormuş. Satıcıda babamı ikna etmiş ve sonuç işte geliyor :D
Hmm TU7000 modelinde sıkıntı yaşamışsınız. Peki sizce TU8000 modelinde bunun gibi bir sıkıntı çıkar mı?

Biz bunu kullanıyoruz hiçbir sıkıntısı yok ve parasına kesin değer.
Hocam sizce yukarıda attığım RU7105 Modeli ve sizin kullandığınız RU7400 Modelinin ne gibi özellikleri var? Almaya değer mi? Ya da Samsungun TU7000/8000 modeli ve ya Philips 50PUS7805 modelleri ile kıyaslandığında hangisi almaya değer?

Hmm TU7000 modelinde sıkıntı yaşamışsınız. Peki sizce TU8000 modelinde bunun gibi bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam sizce yukarıda attığım RU7105 Modeli ve sizin kullandığınız RU7400 Modelinin ne gibi özellikleri var? Almaya değer mi? Ya da Samsungun TU7000/8000 modeli ve ya Philips 50PUS7805 modelleri ile kıyaslandığında hangisi almaya değer?
Sorun yaşamadım o modelde. Ondan önceki serilerinde sorun yaşadım. Bence alınır. Almışken büyük almak lazım.

H

Hocam TU7000 serisi bir televizyon mu önerirsiniz yoksa TU8000 serisi mi?
İkisi de üzmez. Çünkü linkini attığım TV'nin benzer bir modelini kullanıyoruz ve mükemmel. Gerek hoparlörü olsun gerek görüntü kalitesi ve büyüklüğü olsun, mükemmel. Ama TU8000 daha iyi performans verebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı