5000 TL civarı uzun vadeli telefon tavsiyesi

2016 çıkışlı sony kullanıyorum ve arayüzde öyle takılma ne zaman oldu hatırlamıyorum bile. 6GB ram 2.5 GB kısmı doluydu ayrıca o mi9t pro'nun. Tabiki işlemcisisi güçlü oyunları her türlü oynatır ama arkadaşın ablası kullancak ve 3 sene sonra xiaomi cihaz hala performanslı kalabileceğini sanmıyorum.

2016 çıkışlı sony kullanıyorum ve arayüzde öyle takılma ne zaman oldu hatırlamıyorum bile. 6GB ram 2.5 GB kısmı doluydu ayrıca o mi9t pro'nun. Tabiki işlemcisisi güçlü oyunları her türlü oynatır ama arkadaşın ablası kullancak ve 3 sene sonra xiaomi cihaz hala performanslı kalabileceğini sanmıyorum.
Sony'de çok iyi bir cihaz fakat arkadaşınız ara ara telefonu yeniden başlatırsa daha iyi olacaktır. 3 yıl sonra hala kullanılabilir bir cihaz olur.

2016 çıkışlı Sony kullanıyorum ve arayüzde öyle takılma ne zaman oldu hatırlamıyorum bile. 6 GB RAM 2.5 GB kısmı doluydu ayrıca o Mi9t Pro'nun. Tabii ki işlemcisisi güçlü oyunları her türlü oynatır ama arkadaşın ablası kullancak ve 3 sene sonra Xiaomi cihaz hala performanslı kalabileceğini sanmıyorum.

Mi 10t çok kaliteli telefon 4 yıl kasmadan götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı