5000 TL civarlarında monitör önerisi

Walker IV

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar, kendime direksiyon seti aldığım için bilgisayarıma uzak duruyorum ve çok net görememeye başladım. Bu nedenle de bir monitör almak istiyorum. Genelde tek kişilik hikaye oyunları veyahut simülasyon oyunları oynuyorum. Bu nedenle 27 inç almam daha doğru olur diye düşündüm. Bir de panelin IPS olmasını istiyorum benim için önemli. Birkaç modele baktım fakat son kararımı veremedim sizlerin de önerisini almak istiyorum. Bu arada ekran kartım RTX2060 bu yüzden G-Sync kullanmam daha iyi olabilir. Fiyat konusunda çok sınırlamam yok fakat fazla para harcamayı da düşünmüyorum. Sizlerin de önerilerini bekliyorum.

MSI Optix G273qf - ASUS TUF VG27aq - ViewSonic VX2758-2KP-mhd - AOC C27G2ZU/BK
Bunlar da baktığım modeller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhaba arkadaşlar, kendime direksiyon seti aldığım için bilgisayarıma uzak duruyorum ve çok net görememeye başladım. Bu nedenle de bir monitör almak istiyorum. Genelde tek kişilik hikaye oyunları veyahut simülasyon oyunları oynuyorum. Bu nedenle 27 inç almam daha doğru olur diye düşündüm. Bir de panelin IPS olmasını istiyorum benim için önemli. Birkaç modele baktım fakat son kararımı veremedim sizlerin de önerisini almak istiyorum. Bu arada ekran kartım RTX2060 bu yüzden G-Sync kullanmam daha iyi olabilir. Fiyat konusunda çok sınırlamam yok fakat fazla para harcamayı da düşünmüyorum. Sizlerin de önerilerini bekliyorum.

MSI Optix G273qf - ASUS TUF VG27aq - ViewSonic VX2758-2KP-mhd - AOC C27G2ZU/BK
Bunlar da baktığım modeller.

24.5 inç benim için yeterli olur mu bilmiyorum ya.

MSI MAG301CR2 modelini kullanıyorum 3.500₺lere kadar iniyor 2K fp bir ürün istersen bunada bir bak
Güzelmiş bu ürün de. Curved ekran sizce daha mı kullanışlı düze göre?
Bu da güzel fakat aynı fiyata Asus'un kontrast oranı daha iyi gibi.

MSI MAG301CR2 modelini kullanıyorum 3.500₺lere kadar iniyor 2K fp bir ürün istersen bunada bir bak.

Hocam ben bunu alırdım hem 29 inch hemmde 200 Hz.

Boyutu güzel ama 200Hz'i tam anlamıyla kullanır mıyım? Ve Curved ekranlar konusunda çekimserim biraz.

FPS oyunları ağırlıklı oynuyorsan 21:9 olduğu için alışman biraz sürer ancak kalite olarak daha iyi Curved ekranlar inanki oturduğun ilk 30dk içinde alışıyorsun. Çok rahat oluyor Curved ve bu monitörde fazla bir Curved'lik yok var ama o kadar fazla değil 200Hz her türlü işine yarar ve VA panel olmasına rağmen renkler canlı.

Geri
Yukarı