5000 TL Dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
5000

Bu fiyata genelde forumlarda Nirvana X500 serisi önerildiğini gördüm. Nedir ne değildir çok bilmem arkadaşım kullandı memnundu. Bakman için bırakıyorum, umarım en doğrusunu alırsın.

Ah be @Stoch hocam Kadıköy'de attığınız o golden sonra sürekli laptop konusu açıyorsunuz, olmadı böyle :(
Şaka bir yana hemen konuya dönelim:
Oyun oynanmayacak demişsiniz, bütçe artmayacak ise ve sonradan yükseltme yapılacak ise bu/bunlar:

Bütçe artar ise ve sonradan yükseltme yapılacak ise bu:

Bütçe artmaz ve sonradan yükseltme yapılmayacak ise:

Bütçe artar ve sonradan yükseltme yapılmayacak ise:
Bu üsttekine kötü bir yorum yapılmış, onu takmayın. Boş yapmış.

Hocam ben dikkat ettim de, siz biz Acer ve Lenovo önerdikçe HP'ye yöneliyorsunuz. Bence Acer ve Lenovo kesinlikle HP'den daha da iyi. Umarım anlamışsınızdır dediğimi. Dediklerimden birini alırsanız etiketleyin. İyi günler...

Hocam sizce hangisi? Lenovo alayım diyorum ama Link.

Bütçe artarsa yükseltmesiz olan Lenovo veya Acer'i alabilir. Artmaz ise büyük ihtimal yükseltmeden de pek anlayamıyordur(tahmin ediyorum) o nedenle 16'lık olan Lenovo iyi bir seçim olur ama ben onun yerinde olsam bütçe arttırır R5 olan versiyonu alırım. İleride de 8'lik RAM takarım. Ne de olsa işlemci değiştirilemiyor.

Hocam sizce hangisi? Lenovo alayım diyorum ama Link.
Size daha önce Lenovo v15 önermiştim, başka bir arkadaş ta önermişti. TN panel olduğu için pek istememiştiniz sanırım sonra önermedim, birden niye fikriniz değişti?

Hocam oyun oynamayacak günlük kullanım içinse 3500-4000 TL laptoplar bakın 5000 TL anlamsız olur.
Daha kaliteli, giriş değil de orta seviye, gerektiğinde işlemci ve ram performansı yeterli olacak bir sistem almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı