5000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
5000

Caner.Gn

Decapat
Selam,

Şu an AMD Radeon RX570 8 GB kullanıyorum, AMD ekran kartı konusunda pek başarılı değil maalesef, 5000 TL civarında 1-2 yıl kullanabileceğim bir ekran kartına geçmek istiyorum, kafamda GTX 1660 Super var, sıfır almak istiyorum, hangi marka almalıyım, axle gibi markalardan alsam bir problem olur mu yoksa başka bir F/P ekran kartı önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alınacaksa alt segment NVIDIA kartlar sağlam kazıklanmanıza sebep olur. Hele dandik bir markadan.

İkinci elde RTX 3060 alınabilir bu bütçede.

Ek olarak sıfır olarak da az bir bütçe aşımıyla RX 6600 alınabilir.

İşlemciniz nedir hocam eğer işlemci kaldırabilecekse rx 6700 xt alabilirsiniz 2. elde.

Hani amacım sistemimi yükseltmek değil, rx 570'e benzer bir performans versin bir yandan amd olmasın kafam rahat etsin istiyorum, zaten elimdeki kartı da 2. el olarak satıp 3 bin lira civarına problemimi çözmeyi düşünüyorum, tabi mümkünse

ASUS GeForce TUF GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12​

bu kart alınmaz mı arkadaşlar?

Son düzenleme:
Hani amacım sistemimi yükseltmek değil, rx 570'e benzer bir performans versin bir yandan amd olmasın kafam rahat etsin istiyorum, zaten elimdeki kartı da 2. el olarak satıp 3 bin lira civarına problemimi çözmeyi düşünüyorum, tabi mümkünse

ASUS GeForce TUF GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12​

bu kart alınmaz mı arkadaşlar?
Alınır hocam dediklerinize göre.

Hani amacım sistemimi yükseltmek değil, RX 570'e benzer bir performans versin bir yandan AMD olmasın kafam rahat etsin istiyorum, zaten elimdeki kartı da 2. el olarak satıp 3 bin lira civarına problemimi çözmeyi düşünüyorum, tabii mümkünse.

ASUS GeForce TUF GTX 1660 Super Gaming OC 6 GB GDDR6 192bit DX12​

Bu kart alınmaz mı arkadaşlar?

Alınır bana göre yakında VRAM'ı yetersiz olmaya başlar artık VRAM yetersizliğinden ama daha var o günlere.

Hani amacım sistemimi yükseltmek değil, RX 570'e benzer bir performans versin bir yandan AMD olmasın kafam rahat etsin istiyorum, zaten elimdeki kartı da 2. el olarak satıp 3 bin lira civarına problemimi çözmeyi düşünüyorum, tabii mümkünse.

ASUS GeForce TUF GTX 1660 Super Gaming OC 6 GB GDDR6 192bit DX12​

Bu kart alınmaz mı arkadaşlar?

5000TL bütçede alınmaz. İkinci el 3060 bulunur o fiyata illa NVIDIA istiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı