5000 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Elsiyon

Hectopat
Daha fazla  
Malum döviz kurunun son dönemlerde iyice yükselmesiyle bütçeme göre F/P bir ekran kartı arıyorum. Bütçem Max. 5000TL'dir.
Uzun süredir araştırdığım ve almayı düşündüğüm model;

Bu ekran kartını kullanan arkadaşlar memnun mu? Veya bunun yerine kullanıp bu daha iyidir dediğiniz bir ekran kartı var mı?
Bu ekran kartını kullanan arkadaşlar memnun mu? Veya bunun yerine kullanıp bu daha iyidir dediğiniz bir ekran kartı var mı?

Son düzenleme:
Alternatif olarak 2070S önerebilirim. Birbirlerine baya yakın kartlar. Birsi bir oyunda daha iyi performans veriyor, birisi diğer bir oyunda.

Aralarında yaklaşık 800 lik bir var, Benchmark testleri izledim 10 - 30 fps arası bir farklılık gösteriyor. Bu fps için bu fiyatı ödemeye değer mi?

5700 XT Ray Tracing için bir hevesiniz yoksa gayet için iyi bir tercih.Yazılım Problemleri düzelmiş ise almamak için bir sebep yok. Bilgisayar kasasının uygunluğunu kontrol etmeyi unutmayın mutlaka, Keyifli sosyaller.

Ne gibi bir yazılım sorunundan bahsediyorsunuz? Daha önceki araştırmalarımda böyle bir problem görmemiştim. Tercih etmemim sebebi fiyatının emsallerine göre fiyatının daha uygun olması

Ne gibi bir yazılım sorunundan bahsediyorsunuz? Daha önceki araştırmalarımda böyle bir problem görmemiştim. Tercih etmemim sebebi fiyatının emsallerine göre fiyatının daha uygun olması

Sosyal içerisinde yazılımla ilgili birkaç konu açılmıştı onlardan bahsediyorum.Tabi düzeltildiği konusunda bazı yorumlarda bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı