5000 TL ekran kartsız sistem önerisi

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum, elde hazırda olan R7 250 1GB model var bir süre bu kullanılıp ilerleyen dönemde RX 6400 ya da 6500 XT'ye geçilecek.

5000TL bütçe ile ekran kartı olmadan şu anda bir sistem bulunabilir mi sıfır olarak?

Sistemi farklı firmalardan almam mümkün, fakat tek bir yerden olmasını tercih ederim.

Son düzenleme:
5000 TL'ye şu an ekran kartsız sistem bile zor bulunuyor anca 2.el ya da toplama alırsan işine yarar.

6500 e Rx6600 sistem topladım. Ama baya uzun sürdü ucuz parça bulmak. SSD ve RAM indirimden düştü. PSU arkadaşım ucuza verdi. Kasa ve HDD 650 Tl kadar tuttu. Ama şimdi 8GB ram eklenmesi ile 7000e gelmiş olacak. Şuan işlemciler düştü sen daha ucuza toplama yapabilirsin. Ama ekran kartı konusunda benim kadar ucuza alman zor olabilir. 2. El piyasasının 1.200 tl altına aldım kartı. 6 aylık bir kartı. 3 hafta kadar bekledim bu kart için. Eğer düşerse sende ucuza toplarsın. Biraz sabır ile oluyor.

6500 e Rx6600 sistem topladım. Ama baya uzun sürdü ucuz parça bulmak. SSD ve RAM indirimden düştü. PSU arkadaşım ucuza verdi. Kasa ve HDD 650 Tl kadar tuttu. Ama şimdi 8GB ram eklenmesi ile 7000e gelmiş olacak. Şuan işlemciler düştü sen daha ucuza toplama yapabilirsin. Ama ekran kartı konusunda benim kadar ucuza alman zor olabilir. 2. El piyasasının 1.200 tl altına aldım kartı. 6 aylık bir kartı. 3 hafta kadar bekledim bu kart için. Eğer düşerse sende ucuza toplarsın. Biraz sabır ile oluyor.

Şu an için RX 6600'e çıkmam çok zor, işlemci tercihiniz neydi?

Geri
Yukarı