5000 TL Gaming Laptop Önerisi

Sistem 5250 TL civarı tuttu. Fazla derseniz ekran kartını RX 570 yapabilirsiniz ya da RAM'i 8 GB'ye düşürebilirsiniz. Ben oyun için dediğiniz için ısrarla masaüstü alın diyorum. Çünkü laptop ile pişman olucağınızı düşünüyorum.

Ben 5000 TL'ye monitörlü toplama yazdım bakabilirsiniz beğeneceğinizi düşünüyorum.

Bunu göz önünde bulunduracağım hocam.

5.000₺'ye RX 570 kartlı sistem alınır mı? dalga mı geçiyorsunuz? :D

Buyurun, direk bunlardan birini seçip Vatan Bilgisayar'a gidip aynı gün toplatabilirsiniz.
( Vatan'a gidince OEM hazır toplatmak istiyorum diyin ve telefondan ürünü gösterin aynı fiyat. )

INTEL I5 9400F-ASUS GTX1660 SUPER EVO-PRIME H310M-K R2.0-CRUCIAL 480GB SSD-8GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 4.879₺

Bütçeyi biraz arttırırsak;

İleri'de SSD takarak ve ek bir 8 GB ram ile açamayacağı oyun yok Ultra ayarlar'da.

Hayırlı olsun.

İlk attığım sistem SSD var 480 GB boyutunda, ayrıca 1660S ile Ti arasında aman aman bir fark yok. İlk attığımı alıp üstüne bir 8 GB daha koyarsanız 5 sene upgrade gerekeceğini düşünmüyorum yeni bir teknoloji çıkmaz ise. İlki daha mantıklı ama şöyle bir sorun var onun kasası da Rampage, diğerinin ki Xigmatek ki Rampage kasa ve güç kaynağı C4 yani her an sistem yanar garantisi yok. 2. de o bakımdan çok daha avantajlı, karar sizin.

2 sistemde hoşuma gitti ancak monitörde işin içine girince biraz 6000'e doğru gidiyormuş gibi oldu :)

Masaüstünün güncellenebilirliği benim de çok hoşuma gidiyor. istediğini ekleyebiliyorsun yıllar geçse de.

Düzeltmede yazdıklarımı kontrol edin.
Eğer daha uygun bir sistem istiyorsanız maalesef kasa ve güç kaynağından kısmanız gerekiyor ki tavsiye etmem ama bu sistem de çoğu oyunu yüksek FPS'lerde açar. 1080p için oldukça idealdir.

Bunu göz önünde bulunduracağım hocam.

2 Sistemde hoşuma gitti ancak monitörde işin içine girince biraz 6000'e doğru gidiyormuş gibi oldu :)

Masaüstünün güncellenebilirliği benim de çok hoşuma gidiyor. İstediğini ekleyebiliyorsun yıllar geçse de.

Bende 4000 TL'ye PC yazdım. Monitörle 5000 oldu bence gayet iyiye topladım 4000 TL'ye.

Geri
Yukarı