5000 TL Gaming Laptop Tavsiye

HeyLut

Decapat
Dostlar merhaba,
5000 TL bütçe için şu iki laptop arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Casper'ın SSD kapasitesi 32 gb daha fazla hem de m2. Bu açıdan çok avantajlı diğerine göre. Ama ısınma vs gibi sorunları var mı ? Kullananlardan özellikle yorum bekliyorum.
Gittigidiyor'dan alma nedenim vade farksız 9 taksit imkanı olması.

Bu iki markayı da alma bilgisayara geçince laptop bakacağım sana.

Yardım için teşekkürler. Fakat gittigidiyor bonus karta 6 taksit yapıyor.Attığınız site 2. Taksitle alabilirim ancak cihazı. Aklımda excalibur var m2 ssdden dolayı. Siz ne dersiniz?

HBda varmış ancak hp nin bu kasalarının ısınma sorunu olduğuna dair bir kaç şey okudum internette. ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Son düzenleme:
Yardım için teşekkürler. Fakat gittigidiyor bonus karta 6 taksit yapıyor.Attığınız site 2. Taksitle alabilirim ancak cihazı. Aklımda excalibur var m2 ssdden dolayı. Siz ne dersiniz?

HBda varmış ancak hp nin bu kasalarının ısınma sorunu olduğuna dair bir kaç şey okudum internette. ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Sorun çıkaracağını düşünmüyorum, 100 TL'ye Notebook soğutucu alırsınız eğer ufak tefek ısınırsa.

I5 9330h ile R5 3550H arasında fark olan bir işlemci nasıl olurda R5 3550H öneriyorsunuz aklım almıyor. BF 5 gibi işlemci isteyen oyunalarda 30 FPS fark yaratabilmekte. Lütfen bunları göz önünde bulundurarak bir tavsiye verin. Ben Monster Bilgisayar'ın garanti servisini, desteğini iyi buluyorum bu yüzden her zaman bir adım öndedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı