5000 TL Gaming Laptop Tavsiyesi

harunbkrts

Decapat
Arkadaşlar 5000 TL bütçem ile araştırma yaptım ve bu bilgisayarları buldum. Sizce hangisini almalıyım? Eğer Lenovo'yu tavsiye edecek olursanız aradaki fiyat farkına değer mi? Ayrıntılı yazarsanız minnettar kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı dertten muzdaribim. Aynı şekilde 5000 TL bir bütçem var ve senin önerdiğin gamebook'lar arasında kaldım.
Dostum ben Monster’da karar kıldım, en büyük etken 1050TI ekran kartına sahip olması. Önümüzdeki bir iki gün içerisinde sipariş veririm diye düşünüyorum, sen ne düşünüyorsun hangisine daha yakınsın? Birbirimize yardımcı olalım :)

Dostum ben Monster’da karar kıldım, en büyük etken 1050TI ekran kartına sahip olması. Önümüzdeki bir iki gün içerisinde sipariş veririm diye düşünüyorum, sen ne düşünüyorsun hangisine daha yakınsın? Birbirimize yardımcı olalım :)
Amazon üzerinden satılan Lenovo Y530 piyasaya göre mükemmel derecede uygun.Sanırım onu alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı