5000 TL hava soğutma önerisi

bu işlemciye 5000 liralık soğutucu almaya hiç gerek yok. 1500-2000 tl bandında alacağınız her thermalright hava soğutucu yeter

Bu işlemciye 5000 liralık soğutucu almaya hiç gerek yok. 1500-2000 TL bandında alacağınız her Thermalright hava soğutucu yeter.

Bro bu işlemci dediğin bir önceki neslin üst seviye işlemcilerini tokatlıyor adamlar sıvı soğutma kullanıyor onlarda bunda nasıl gerek yok :D

Bro bu işlemci dediğin bir önceki neslin üst seviye işlemcilerini tokatlıyor adamlar sıvı soğutma kullanıyor onlarda bunda nasıl gerek yok :D
Gerek yok bayağı.

Gerek yok bayağı.

Bence bu gereksiz dostum geçen nesil Ryzen 7 serisinden güçlü onlarda millet sıvı soğutma kullanıyordu asıl bu gereksiz bir soğutma olur çöpe atılan para misali.

Bence bu gereksiz dostum geçen nesil Ryzen 7 serisinden güçlü onlarda millet sıvı soğutma kullanıyordu asıl bu gereksiz bir soğutma olur çöpe atılan para misali.
Dostum sıvı soğutma gereksiz eğer i9 14900k kullanmıyorsan. O işlemciye 1000 liralık soğutma da yeter. Attığımı al.

Çok güçlü olması çok enerji kullandığı anlamına gelmez. Yeter diyorsak biliyoruzdur :)

13900K gibi saçma sapan bir işlemcideki performansına şuradan bakabilirsin.
7600x yarısı kadar elektrik ancak kullanır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı