5000 TL hazır sistem önerisi

Puzzle24

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ismim Cavit. Kardeşime oyun oynaması için masaüstü hazır sistem almak istiyorum bütçem 5.000TL. PUBG Mobile Zula CS:GO gibi oyunları rahat oynatacak direkt satın alabileceğim net bir öneriniz varsa çok sevinirim. Kaç gündür araştırma yapıyorum kaziklanmak istemiyorum çok da anlamıyorum bu işlerden ve sormadan almak istemedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neo 3A-1650 - Game Garaj bütçeyi zorlarsanız bu alınır.
Neo 3A-1050Ti - Game Garaj zorlayamam illada 5000 tl derseniz bunu alırsınız bu özelleştirmeler ile
1636049553737.png

Yüksek FPS için üsttekinin işlemcisini değiştirip alabilirsiniz.
İleriye dönük olmasını istiyorsanız bunun kasasını değiştirip alın.

Monitör dahil mi?
Evet monitör kasa dahil klavye mouse direk hepsini alayım istiyorum bütçeyi 5.500 zorlayabiliyorum
Neo 3A-1650 - Game Garaj bütçeyi zorlarsanız bu alınır.
Neo 3A-1050Ti - Game Garaj zorlayamam illada 5000 tl derseniz bunu alırsınız bu özelleştirmeler ileEki Görüntüle 1206261
Cevap için teşekkür ederim. Direk monitör dahil alsam da uğraşmasma diyorum 5.500 e kadar bütçeyi zorlayabiliyorum var mıdır öneri?

Arkadaşlar selam ismim Cavit. Kardeşime oyun oynaması için masaüstü hazır sistem almak istiyorum bütçem 5.000TL. PUBG Mobile Zula CS:GO gibi oyunları rahat oynatacak direkt satın alabileceğim net bir öneriniz varsa çok sevinirim. Kaç gündür araştırma yapıyorum kaziklanmak istemiyorum çok da anlamıyorum bu işlerden ve sormadan almak istemedim. Yardımcı olur musunuz?
Arkadaslar
Arkadaşlar destekleriniz icin teşekkür ederim biraz daha açıklık getireyim 5.500 bandına kadar çıkarabilirim bütçemi monitör dahil önerilerinize açığım

1636051308522.png

Fareyi başka yerden alın. Bir süre sonra ekran kartı alma imkanınız varsa şiddetle APU almanızı tavsiye ederim.
Eğer bir süre sonra ekran kartı alacaksanız Sinerji Caspian APU Ryzen 3 2200G 16GB 240GB NVMe M.2 SSD bu sistemi.

1636051527210.png

Bu özelleştirme ile alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı