5000 TL Herşey Dahil Bilgisayar Toplama

Şu şartlarda pc almanı önermem en azından bi yaz bitimini beklemeni öneririm şuanda stoklar inanılmaz sınırlı çünkü fabrikalar üretim yapamıyor.Ve bu stok sınırlamasından dolayı stoktaki ürünlerin fiyatı uçmuş durumda.Ama yine de almaya kararlıysan ssd alıcak mısın? :)

Şu şartlarda pc almanı önermem en azından bi yaz bitimini beklemeni öneririm şuanda stoklar inanılmaz sınırlı çünkü fabrikalar üretim yapamıyor.Ve bu stok sınırlamasından dolayı stoktaki ürünlerin fiyatı uçmuş durumda.Ama yine de almaya kararlıysan ssd alıcak mısın? :)
Elimde harici hdd var. Ssd konusunda herhangi bir fikrim yok açıkçası.

Fiyatlar eskiye dönerse üstteki arkadaşın attığı sistemi 4000 TL civarına alabilirsin boşa para verme dolar 7 TL büyük ihtimal düşecek gerek yok fazla para vermeye.

Fiyatlar eskiye dönerse üstteki arkadaşın attığı sistemi 4000 TL civarına alabilirsin boşa para verme dolar 7 TL büyük ihtimal düşecek gerek yok fazla para vermeye.
katılıyorum tahminimce temmuza kadar dolar biraz daha düşer hemde firmalar kendini yavaştan toparlar çok acelen yoksa benim gibi black friday de bekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı