5000 TL Herşey dahil bilgisayar toplama

Bunların üstüne 980 çok iyi olur. Bütçeyi çok aşıyor ise z3 plus artı güç kaynağı yada 970 tercih edilebilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-10-28-21-14-31.png
    Screenshot_2014-10-28-21-14-31.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 389
  • Screenshot_2014-10-28-21-14-21.png
    Screenshot_2014-10-28-21-14-21.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 336
fiyat illa 5000 TL olacak değil fraps'da akıcı kayıt alayım ve yeni nesil oyunları kasmadan oynatsın amacım bu
Değerli arkadarşar, amaç açıkça belirtilmiş, belli ki fiyatlarla, bileşen özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi değil, 5000TL bütçe sunmuş, bunun tamamını kullanmadan, mesela 3000TL ile de istediği sistem pekala toplanabilir. Bakıyorum 1050 watt güç kaynakları, F/P olarak dibe vurmuş GTX780/780Ti tavsiyeleri. Adam sizden yardım istemiş, paramı çarçur ediverin dememiş ki.
Değerli @ChronicLersS, 3000-3500TL arası sistem toplama başlığı ile açılmış güncel konular var, onlara bir göz gezdir, istediğini fazlasıyla karşılayacak özellikte pek çok güzel öneriler var. Açıkçası şu ana kadar sana sunulan önerileri fiyatlarından dolayı uygun görmüyorum. Ama diyorsan ki ben 5000TL yi harcarım, 70FPS yerine 80FPS alayım, o zaman iş değişir.

Bence de çok güzel bir sistem olmuş. Ben sadece ek olarak SSD'yi 250GB olanını almanı öneririm. Bütçe de varken okuma yazma hızlarını en üste çekmek mantıklı olur. Şimdiden hayırlı olsun.

Değerli arkadarşar, amaç açıkça belirtilmiş, belli ki fiyatlarla, bileşen özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi değil, 5000TL bütçe sunmuş, bunun tamamını kullanmadan, mesela 3000TL ile de istediği sistem pekala toplanabilir. Bakıyorum 1050 watt güç kaynakları, F/P olarak dibe vurmuş GTX780/780Ti tavsiyeleri. Adam sizden yardım istemiş, paramı çarçur ediverin dememiş ki.
Değerli @ChronicLersS, 3000-3500TL arası sistem toplama başlığı ile açılmış güncel konular var, onlara bir göz gezdir, istediğini fazlasıyla karşılayacak özellikte pek çok güzel öneriler var. Açıkçası şu ana kadar sana sunulan önerileri fiyatlarından dolayı uygun görmüyorum. Ama diyorsan ki ben 5000TL yi harcarım, 70FPS yerine 80FPS alayım, o zaman iş değişir.

Aynen böyle arkadaşlar @Dr.Aequitas analayışından dolayı tesekkur ederim.

SSD'nin amacı ney ?

Ssd bilgisayarın ve ssd ye yüklediğin programları daha hızlı açar ve işlemeyi hızlandırır
(En basit örnek WinRAR birde pc açılışı 1:30 dakika iken ssd ile 15 saniye )

Sıvı soğutma iyi ama sanıldığı gibi okadar fantastik (en azından ben öyle hayal ediyordum) bi soğutma yapmıyor eğer overclock yapmicaksan alma hyper 212 evo yeterde artar

Sen render filan yapcak mısın?

Sistemim Mini-ITX olmasaydı ben de Hyper 212 Evo alacaktım, çok harika bir soğutucu, eğer rekor kıracak O/C yapmayı düşünmüyorsan bu soğutucu seni fazlasıyla tatmin edecektir. Sıvı soğutmalar bence fiyatlarını haketmiyor. Tamamen kendi görüşüm tabi ki.
Bu arada kasamın içinde yeterli boşluk olmadığı için kendim su soğutma kullanacak gibiyim. Hyper 103 ile Hyper TX3 Evo sığıyor ama içeride hiç boşluk kalmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı