5000 TL IPS monitör önerisi

Bütçe
5000

ERenKns55

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem 5000 TL monitör öneriniz nedir? Daha yeni ASUS TUF Gaming VG24VQR 23.6 monitörünü aldım ve monitör VA panel ve monitörde aşırı fazla ghosting ve Black smearing var. O yüzden monitörü iade etmek zorunda kaldım. Monitör öneriniz nedir? IPS panel bir monitör olursa sevinirim, benim düşündüğüm model şu AOC Gaming 24G2sp yardımcı olursanız sevinirim.

24G2SP gayet iyi bir modeldir, alabilirsin.

Veya şansımı denemek istiyorum dersen Philips 24M1N3200ZA alabilirsin. Renk gamutu ve kontrast bakımından 24G2SP'ye yakın, her ikisinde de asansör sistemi ve pivot özelliği var, Philips'in artısı 2x3W hoparlör bulundurması, 24G2SP'nin artısı ise 100cd kadar daha parlak bir ekran bulundurması.

24G2sp gayet iyi bir modeldir, alabilirsin.

Veya şansımı denemek istiyorum dersen Philips 24m1N3200ZA alabilirsin. Renk gamutu ve kontrast bakımından 24G2Sp'ye yakın, her ikisinde de asansör sistemi ve pivot özelliği var, Philips'in artısı 2x3W hoparlör bulundurması, 24G2Sp'nin artısı ise 100CD kadar daha parlak bir ekran bulundurması.

Hocam Philips'in iki modelindeki tek fark birinde G-SYNC desteği görünüyor kendi sitesinde geri kalan her şey aynı.

G-Sync
Olmayan
Biri diğerinden 400 TL pahalı daha ama G-Sync dışında hiçbir farkları yok hocam onu diyordum.
ZS'de hoparlör yok, asansör sistemi yok, pivot özelliği yok ve yana doğru çevirme yok. Yani ZA'nın boş paket versiyonu. ZA olan için üste 400 vermeye fazlasıyla değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı