5000 TL klavye fare set önerisi

Bütçe
5000
2 USB portu bilgisayara iş yükü bindirmez. Takacağınız şey klavye ve mouse sonuçta.

Alacağınız ürünleri belirledinizmi hocam? Yardımcı olmamı ister misiniz?

Hocam ben hep set bakmıştım. Şimdi ayrı ayrı olarak yeniden bir araştırma yapmam gerekecek. Teşekkürler hocam. Kafamda netleşince görüşelim sizin için de uygunsa.

@Cetcik @Cronus.xy @KafadanKontak @SF24
Son olarak hocam. Affınıza sığınarak; ayrı ayrı almak set almaya göre bilgisayarı üzmez, tamam ama neden daha iyidir diye sorayım. Tepkime süresiyle falan mı alakalı?

Son düzenleme:
Hocam ben hep set bakmıştım. Şimdi ayrı ayrı olarak yeniden bir araştırma yapmam gerekecek. Teşekkürler hocam. Kafamda netleşince görüşelim sizin için de uygunsa.

Son olarak hocam. Affınıza sığınarak; ayrı ayrı almak set almaya göre bilgisayarı üzmez, tamam ama neden daha iyidir diye sorayım. Tepkime süresiyle falan mı alakalı?

Hocam en iyi tek USB ile bağlanan seti bile alsanız sizi üzer bu setler genelde düşük bütçeli kişiler için daha uygun olur tek tek almak çok daha mantıklıdır.

Bu üzme konusuna her şey dahil malzeme kalitesi, ağırlık, Switch, mcu, tepkime süresi, skatez, tuşlar, marka ve daha sayamayacağım bir sürü şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı