Bütçe
5000
Sıkıntı yok, PC'de gayet güzel çalışıyor.

Peki herhangi bir kısıtlama var mı? 7.1 özelliğini kullanamama gibi? Ben de aynı linkten alacağım da teşhir ürünü gibi bir şey olma ihtimalı yok değil mi? Yanlış görmediysem orijinal satıcıydı. Yani Arctis 7+nın bire bir kendisiyle aynı özelliklere mi sahip ya da 7p+ ile bunları öğrenmek istiyorum yarın gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum rica etsem bana + - yönlerini açıklarsanız çok sevinirim incelemeler bulamadım pek YouTube üzerinde.

Peki herhangi bir kısıtlama var mı? 7.1 özelliğini kullanamama gibi? Ben de aynı linkten alacağım da teşhir ürünü gibi bir şey olma ihtimalı yok değil mi? Yanlış görmediysem orijinal satıcıydı. Yani Arctis 7+nın bire bir kendisiyle aynı özelliklere mi sahip ya da 7p+ ile bunları öğrenmek istiyorum yarın gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum rica etsem bana + - yönlerini açıklarsanız çok sevinirim incelemeler bulamadım pek YouTube üzerinde.
Benim tecrübe ettiğim kadarıyla Arctis 7+ ile bir farkı yok. Satıcı zaten Trendyolun kendisi, teşhir ürün vs. göndereceğini sanmıyorum.

Nasıl kulaklıkla deneyimleriniz ben de bakıyorum da.

@Praitha

@Joursey

Daha gelmedi bugün gelecek haber veririm.

Nasıl kulaklıkla deneyimleriniz ben de bakıyorum da.

@Praitha

@Joursey

Dostum ses olarak çok fena diyebilirim. Uygulamasından da güzel ayar yaptığında çok sağlam oluyor her konuda. İlk kafama taktığımda acıtıyor gibi gelmişti ama şimdi alıştım ve rahat geliyor. Mikrofonu sanırım kötü ama tam ayar yapamamıştım ardından denememedim bilmiyorum kısacası gayet güzel. Chatmix ayarını PC'de kullanamıyorsun haberın olsun. "kulaklık üzerinden tekerlek açma kapama yeri"

Son düzenleme:

Geri
Yukarı