5000 TL laptop mu masaüstü mü ?

Zam123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 ay içerisinde bir bilgisayar alıcam bütçem 5bin lira. Laptop almak istiyorum çünkü gerçekten sürekli aynı ortam bi bilgisayar karşısında duramıyorum rahatsız oluyorum. Oyun oynamaya başladım zamanda kalkmıyorum karşısından =) Laptop için düşündüğüm bilgisayar asus g750jz. Fiyat yüksek ama bakalım 5ayım var. Neyse çok araştırdım işte ben herkes masaüstü diyor. Baktım neler yapılır diye 5bin liraya oy oy oy dedim şimdi kafam karışık. Laptop mu masaüstü mü diye=/ Nediyosunuz arkaşlar akıl verin bide bu asus beni ne kadar idare eder kaç sene ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar gıcık çıktın kardeşim fikir alışverişinde merakımı gidermede ne kötülük gördün ? Bakarsın bugün yarın alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 ay uzun bir süre bu süre içinde; yeni ekran kartları, yeni işlemciler, yeni ssd'ler vs gibi yeni parçalar çıkabilir. O yüzden sistemi almadan 1 hafta önce aç.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı