5000 TL Üniversite için Laptop mu Masaüstü mü?

Sizce hangisi üniversite için?

• Oy verenlerin toplamı
    23
GTX 1050Ti sizi üzcek bir performans vermez bence oyun konusunda. Laptop almak üniversitede daha mantıklı.
Monster Notebook'ta T5 13.1 model laptop var askında onu düşünüyorum.

Masaüstü oyları hâlâ önde. Masaüstü al diyenler biraz yorum yapabilir mi? İkna edici bir şekilde. :D

Şehir dışında okula gideceksen bile masaüstü al. Kaç yıldır dizüstü bilgisayarım var sırf fantezisine bir kaç kere çıkardım dışarı.

Ailemin yanında kalıyorum.
O zaman kesinlikle masaüstü al düşünme bile. Sonra verdiğin parayı üzülürsün. Neredeyse dizüstü ile masaüstü bilgisayarlar arasında x1.5 fark var. Hem elin ısınıyor minnacık ekran bileşen değiştirmen dertli. Say say bitmez. Yazarken ben sıkıldım :D . Diyeceğim budur ki o kadar paran varsa krallar gibi masaüstü bilgisayar toplar kafanın estiği her şeyi yaparsın.

O zaman kesinlikle masaüstü al düşünme bile. Sonra verdiğin parayı üzülürsün. Neredeyse dizüstü ile masaüstü bilgisayarlar arasında x1.5 fark var. Hem elin ısınıyor minnacık ekran bileşen değiştirmen dertli. Say say bitmez. Yazarken ben sıkıldım :D . Diyeceğim budur ki o kadar paran varsa krallar gibi masaüstü bilgisayar toplar kafanın estiği her şeyi yaparsın.
Üniversite de laptop çok lazım olmuyor mu?

Üniversite de laptop çok lazım olmuyor mu?
İstanbul'un en kalabalık yerleşkelerinde birinde okuyorum. Okulun en fazla %1 ila %2 si okula bilgisayarını getirip bir şeyler yapıyor. Merak etme bilgisayar ihtiyacın bölüm olsa bile senin dizüstü bilgisayarın varmış gibi davranmazlar. Ona göre bölümde bilgisayar laboratuvarı vardır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı