5000 TL laptop önerisi

tdtalhademir

Femtopat
5000 TL civarı bir laptop arıyorum. Genellikle günlük kullanım arada canım sıkılınca FM ve PES/FIFA oynarım, çok yüksek grafik gerektiren oyunları pek oynamam. Adobe PS tarzı uygulamaları da arada kullanırım. Kasa olarak kaliteli, hızlı, ortalama üstü pil(min. 4-5 saat) olan bigisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.
Benim bulduklarım bunlar. Bunlara ne dersiniz ve bunlar olmazsa tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleme:
PES/FİFA tarzı oyunlar pek sistem gerektirmiyor eğer Adobe uygulamalarını kullanacaksanız.
Ve yüksek bir pil gücü istiyorsanız MacBook Pro 2014-2017 sizin için gayet uygun.

4K render alınabiliyor halen (2014).

PES/FİFA tarzı oyunlar pek sistem gerektirmiyor eğer Adobe uygulamalarını kullanacaksanız.
Ve yüksek bir pil gücü istiyorsanız MacBook Pro 2014-2017 sizin için gayet uygun.

4K render alınabiliyor halen (2014).

2.elleriyle attığım pclerin fiyatları birbirine yakın. Daha önce kullanmadığım için soruyorum ömrü ortalama ne kadar MacBook'ların? ASUS'dan farkı ne yani?
Niye 0 ASUS yerine 2.el MacBook önerdiniz?

Huawei Matebook 13 öneriyorum gayet iyi bir laptop.

evet bende baktım huawei'e ancak bazı tereddütlerim var.Huawei'nin asıl alanının laptop olmaması,harici ekran kartı olmaması,son zamanlardaki abd ile olaylar yüzünden pek çok şirketle arasının bozuk olması vs.
eğer kullanıyorsanız bilgilendirir misiniz?şarj süresi,malzemesi,soğutması ve oyun performansı hakkında

Bu laptoptan oyun performansı çok beklememek gerek.
Ben Matebook D 15 modelini kullanıyorum özellikleri birbirlerine yakın.
Şarjda olduğu zaman farkedilir şekilde ısınacaktır, onun haricinde ekran çözünürlüğü o fiyata gayet iyi bir seçenek.
Son zamanlarda olan ABD olayları bildiğim kadarıyla yakın bir zamanda çözüme kavuşacak.

Bu laptoptan oyun performansı çok beklememek gerek.
Ben Matebook D 15 modelini kullanıyorum özellikleri birbirlerine yakın.
Şarjda olduğu zaman farkedilir şekilde ısınacaktır, onun haricinde ekran çözünürlüğü o fiyata gayet iyi bir seçenek.
Son zamanlarda olan ABD olayları bildiğim kadarıyla yakın bir zamanda çözüme kavuşacak.

Teşekkür ederim inceleyeceğim. Üstte belirtmiştim zaten fazla bir oyun performansı beklemiyorum. Bahsettiğim oyunları takılmadan oynatabilmesi yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı