5000 TL laptop önerisi

Bütçe
5.000 TL

ethem seherr

Hectopat
Öncelikle herkese iyi forumlar iyi günler.
Reklam tasarımı ve video montaj için laptop önerebilir misiniz bütçem 5000 TL civarında.
0 veya 2. el fark etmez önerilerinizi bekliyorum iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam ikinci el ilan atıp sizi güvenilir olmayan bir satıcıya yönlendirmek hata olur. Reklam tasarımı ve video montaj için harici ekran kartlı bir laptop almanız lazım. Windows olarak 1050ti'lı modellere bakabilirsiniz. Veya ikinci el macbook modellerine bakabilirsiniz.

Sıfırda bunlar çıkıyor. İkinci el piyasası hakkında bir bilgim yok.

Hocam önerilere baktım ama maalesef bu fiyat bandında bulunmayan GTX ekran kartları ilgimi çekti.

Sizce bu ürün nasıl oturduğum konumdaki en iyi ürün bunu buldum ama 2 yıl kullanılmış olması beni düşündürüyor çok fazla oyun oynanmış olması performansı etkiler mi?
İkinci el olarak degermi yoksa sıfır olarak RX640 ekran kartlı laptop mu alınmalı.

Hocam önerilere baktım ama maalesef bu fiyat bandında bulunmayan GTX ekran kartları ilgimi çekti.

Sizce bu ürün nasıl oturduğum konumdaki en iyi ürün bunu buldum ama 2 yıl kullanılmış olması beni düşündürüyor çok fazla oyun oynanmış olması performansı etkiler mi?
İkinci el olarak degermi yoksa sıfır olarak RX640 ekran kartlı laptop mu alınmalı.
Abra kasa monster'a bulaşmayın. Hocam kullandığınız programlar ağır değilse ben sıfır almayı tercih ederdim.
@ethem seherr 2. el piyasasına baktım çöp ürünlere 5000 istiyorlar şaka gibi sıfır alın.

Abra kasa Monster'a bulaşmayın. Hocam kullandığınız programlar ağır değilse ben sıfır almayı tercih ederdim.

Hocam peki bu ürün nasıl harici ekran kartlı olarak güçlü gözüküyor fiyatına göre ama ısındığıda söyleniyor harici ekran kartlı başka laptop tavsiyeniz var mı?

Hocam şu marka,şu serisiye bulaşmayın tarzı yorumları dikkate almayın. Bunlar marka takıntısı olan insanlar daha önce Monster laptop, gamepad ve kulaklık kullandım. Monster Pusat Pro kullanmaya devam etmekteyim. Ayrıca ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de vermekteler.

Hocam şu marka, şu serisiye bulaşmayın tarzı yorumları dikkate almayın. Bunlar marka takıntısı olan insanlar daha önce Monster laptop, gamepad ve kulaklık kullandım. Monster Pusat Pro kullanmaya devam etmekteyim. Ayrıca ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de vermekteler.

Hocam Monster laptop daha önce deneyimledim gayet kaliteli ama benim için sıfır ürün daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ayrıce bu bütçenin yeterli gelmediğini düşündüğümden https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...sayar-1u5z7ea-p-HBV00001C3WGC?magaza=atlantis bu ürüne kafayı taktım sizce nasıl daha önce HP Gaming serisi kullanmadım.

İkinci el bakıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı