5000 TL laptop önerisi

Bütçe
5000 TL

basrihasan

Hectopat
Daha fazla  
Bu yıl üniversite kazandım ve bir laptopa ihtiyacım var bütçe biraz az olabilir piyasaya göre ama özel yurtların fiyatı biraz uçuk olduğu için bu kadar maalesef.
Çok oyun oynamayacak olsam da ara ara arkadaşlarla Forza'ya da Forest gibi oyunlar oynayabilirim Forza için fiyat az ise Forza oynamaya gerek olmaz.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alıp 8 GB RAM ekleyin performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten zor eğer KYK yurdu çıkarsa bütçem 8000 TL'ye kadar çıkar ama özel yurda gidersem yıllık 30000 TL'yi buluyor :(

Çok üzülüyorum. Çok.
Fiyatı birim olarak baz aldığımızda 5bin birime ASUS ROG sistem son model laptop alınabiliyor.
Ne kadar üzücü bir durum. Bizim alabildiğimiz laptoplara bakıyorum facia :(
Bunu alıp 8 GB RAM ekleyin performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl seçeceğimi bulamadım da nereden seçiliyor acaba.

Gerçekten zor eğer KYK yurdu çıkarsa bütçem 8000 TL'ye kadar çıkar ama özel yurda gidersem yıllık 30000 TL'yi buluyor :(

Nasıl seçeceğimi bulamadım da nereden seçiliyor acaba.

Ne hocam bilgisayar mı?

Anladım hocam sağ olun ortalama ne kadardır ki 8 GB RAM ona göre planımı çizeyim bir de nereden takılır bu RAM kendim takabilir miyim?

350-500 TL arasındadır genellikle 400TL fiyatlarındadır ve kolay bir işlem aslında bilgisayarı açıp takacaksınız ama kesin olması için onun içinde konu açabilirsiniz RAM'i aldığınızda.

Geri
Yukarı