5000 TL Masaüstü Bilgisayar Toplama

üçikibir

Centipat
Merhabalar arkadaşlar, hepinize hayırlı akşamlar dilerim. Bilgisayar toplamayla ilgili hiçbir bilgim yok. Bu konuda sizlerden yardım istiyorum. Toplayacağım bilgisayar hem oyun hem de diğer açılardan her şeyi kaldırabilecek bir sistem olmasını istiyorum. Kasa ve ekranla toplam 5.000 TL'ye iyi bir sistem çıkarmak mümkün müdür?

Dostum tavsiyem monitörü ikinci el kullanılabilicek birşey bak ordan kıstığın parayla da sistemi güçlendirmeye bak derim ben

arkadaşın tavsiye ettiği sistem işini hayli hayli görür ama tavsiyem ordaki yukseltme seçeneklerinden işlemciyi en azından 3600 çekmen olur ilerde sana faydası olucaktır yok ben güncelleme yapmıycam diyorsanda orda monitör seçeneklerinde monitör ekleyebilirsin. Fiyat değişmezse 540 TL toplamda 5000 TL yapar. Ama yinede bütçemi zorlarım diyorsan dediğim gibi işlemciyi 3600 çek monitörüde dahil et tutar 5541 TL civarında oluyor zorlayabilirsen en azından seni bir süre götürür. Şimdiden hayırlı olsun.

Merhabalar arkadaşlar, hepinize hayırlı akşamlar dilerim. Bilgisayar toplamayla ilgili hiçbir bilgim yok. Bu konuda sizlerden yardım istiyorum. Toplayacağım bilgisayar hem oyun hem de diğer açılardan her şeyi kaldırabilecek bir sistem olmasını istiyorum. Kasa ve ekranla toplam 5.000 TL'ye iyi bir sistem çıkarmak mümkün müdür?

kasa:Sinerji Neon Serisi B45-590GB Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD RX590 Bu kasayı arkadaşım aldı daha 1 hafta önce gayet güzel hiç bi sıkınıtısı yok ancak ekran kartı nitro diye seçersin ayarlardan

monitör: ViewSonic XG2401 24" 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync/GSync FHD Fiyatı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı