5000 TL Masaüstü Sistem Tavsiyesi

Aykut41

Hectopat
Daha fazla  
Gençler şuan konuyu nereye açmalıyım bilemedim. Kusura bakmayın o yuzden sure sıkıntım da var. Bugun uzun uzun toplama pc lere vs baktım dolandım gezindim. Pc hakkında bilgi sahibiyim ama yinede yardım almak lazım sizinde derin bilgileriniz ve tecrübelerinize güveniyorum...

Tamam şimdi aradığım bilgisayar sadece oyun üzerine olucak. Yani oyunda GTA V, Frcry 4, Watchdog, crysis 3 -2 gibi oyunları oynuyacağım. Aradağım pc bunları çok rahat bi şekilde kaldırmalı.

Benim baktığım kadarıyla i-7 işlemcili GTX 760, 16 GB, 3.6 GHz bir PC işimi görür ve hiç kasmadan oynarım diye düşünüyorum. Nasıl bir PC toplamalıyım? Monitorune kadar bir tavsiye verirseniz çok memnun olurum. Tekrar söylüyorum süre sıkıntım var. Para şuan pek de önemli değil ama sınır 5.000 TL olmalı. 5.200, 5.300 vs onlar o kadarda önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar...

5000.PNG

Bu sistemi öneririm abi. Monitör olarak ise BenQ marka 1ms oyuncu monitörünü öneririm.
BenQ 24 RL2455HM LED Monitör Siyah 1ms

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı