5000 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
5000
APU’nun ne olduğunu tabii ki biliyorum da 5000 lirayla APU toplayacaksa toplamasın bir zahmet. Ne oynayacak APU sistemde alan arkadaş?

Günümüzde 5K para değil maalesef. Üstelik monitör dahil bir sistemden bahsediyoruz. Ayrıca herkes aynı sistemi öneriyor ben ekstra bir alternatif olarak arkadaşa önerdim. Eğer ileride para biriktirip harici güçlü bir ekran kartı alırsa çok rahat eder. O zamana kadar 1080P Low'da 40-60FPS oyun çalıştırıyor Vega11.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Düzenleme: Video

Son düzenleme:
Günümüzde 5K para değil maalesef. Üstelik monitör dahil bir sistemden bahsediyoruz. Ayrıca herkes aynı sistemi öneriyor ben ekstra bir alternatif olarak arkadaşa önerdim. Eğer ileride para biriktirip harici güçlü bir ekran kartı alırsa çok rahat eder. O zamana kadar 1080P Low'da 40-60FPS oyun çalıştırıyor Vega11.
5K para değil de yine de ekran kartlı sistem toplamak mümkün bence.

5K para değil de yine de ekran kartlı sistem toplamak mümkün bence.

Aslında ilk APU sistem düşündüm. Bütçem 4300 TL civarı fakat sırf ekran kartlı bir sistem olsun diye 5000 TL olarak zorladım. Biliyorum fiyatlar malum dolar kuru yüksek ama belki güzel bir sistem çıkarabiliriz.
Evet mümkün ama önce APU toplayıp daha sonra RTX 3070 takmak da var bu alıcının isteğine kalmış.

RTX 3070 gibi güçlü harici bir ekran kartı takabiliyorsam eğer hiç düşünmeden APU sistem toplarım. Sorun yaşayacağımı darboğaz olacağını söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı