5000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Kasanın açıklamasında uyumlu olduğu anakart formları yazılıdır. Uyumludur ancak biraz küçük kalır anakart. Görüntü açısından pek iyi durmaz ama kasanın içinin daha ferah olduğunu söyleyenler de var.
Görüntü önemli değil, sorun çıkmasın yeter.

kablo.png

GTX 1060 ile bu monitörü alacak olursam monitörün yanında bu bağlantı kablolarından herhangi biri çıkacak mı?

Bir önceki kullandığım monitör buydu benim. Pişmanım sattığıma. 3 bağlantı kablosuda içinden çıkıyor. Yani en azından benim aldığımda çıkmıştı.

Bana kalırsa bu konunun kapanma zamanı geldi.
Her öğrenmek istediğim için ayrı bir konu açarsam daha gereksiz olacağı düşüncesindeyim. Çünkü bir donanım hakkında konu açtığımda bile alacağım sistemdeki diğer parçalar ve bütçe vb. soruluyor.

Bu konu altında son 1 ay destek almak istiyorum.
Sorulardan sıkıldıysanız konu izlemesini durdurabilirsiniz.

Bir önceki kullandığım monitör buydu benim. Pişmanım sattığıma. 3 bağlantı kablosuda içinden çıkıyor. Yani en azından benim aldığımda çıkmıştı.
Hangi kablo daha iyi sonuç verir?

Tabiki Display Port daha hızlı ve geleceğe en dönük olanıdır. HDMI ye göre neredeyse 2 kat daha hızlı görüntü aktarıyor. Pazarın reklam gücü sağolsun HDMI göklere çıkarıldı resmen.

Tabiki Display Port daha hızlı ve geleceğe en dönük olanıdır. HDMI ye göre neredeyse 2 kat daha hızlı görüntü aktarıyor. Pazarın reklam gücü sağolsun HDMI göklere çıkarıldı resmen.
Monitörün yanında çıkmazsa Display Port için alabileceğim önerdiğiniz bir marka var mı?

Eğer SSD gibi yerlerden kısarak GTX 1070 almaya yetecek kadar bütçem kalsa fakat monitör Full HD 75 Hz kalsa almaya değer mi?

Benim kastettiğim şey bu yaptığınızın yasak olduğu.Bir konu altında tek bir konu konuşabilirsiniz.Bu yüzden konular bölümlere ayrılıyor.Diğer türlü forumun düzeni bozulur.Galiba daha önce bir forumda bulunmamışsınız.Gerçe galiba moderatörler bırakalım devam etsin demişler galiba.:)

PSU çok fazla olmuş. Ekran kartı da çok pahalı. SSD olarak SU800 veya 850 EVO seçerseniz daha iyi olur.

@cılgıncocuk daha ilk mesajından çok yanlış şeyler yazmışsın. Oyun için de her şey için Ryzen tercih edilmeli. Bunu onlarca kere anlattık. Ryzen 5 1070'e düşük kaçmıyor. Ryzen 5 1400 bile GTX 1070'i kaldırıyor. Ryzen 5 1400 neredeyse i5 7600K gücünde. G-Sync'in parasını verirsen arkadaş alabilir tabii. Anakart 3200 MHz'ye kadar destekliyor, yanlış bilgi veriyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı