5000 TL Monitör Hariç Sistem Tavsiyesi

proflie

Kilopat
Daha fazla  
Bu fiyata nası bir sistem alabilirim?
Elimde bu monitörden var: ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
1.Anakart 1980 den kalma bence rezalet onun yerine B450M Yönel.
2.Ekran kartı olarak o ekran kartından kat kat performanslı 5000 tl bütçeye 1660 Ti koyulur.
3.Kasa Dandik al tam olsun aerecool Quartz yada Dark n10 proya yönel.

IMG_20190831_025259.png

Böyle bir sistem topladım sinerjiden 85TL arttı isterseniz 8GB yapın RAM'i bir 8GB'da sonra eklersiniz. Sizin topladığınız sistemde anakart fiyatına göre çok kötü. RX 590 kötü bir ekran kartı değil fakat o fiyata GTX 1660Ti alınabilir. Kasayı dandik almayın, kasaya önem verin. Hava sirkülasyonu iyi olsun. Kötü olursa soğuk değil sıcak üfler.

Eki Görüntüle 433435
Böyle bir sistem topladım sinerjiden 85TL arttı isterseniz 8GB yapın RAM'i bir 8GB'da sonra eklersiniz. Sizin topladığınız sistemde anakart fiyatına göre çok kötü. RX 590 kötü bir ekran kartı değil fakat o fiyata GTX 1660Ti alınabilir. Kasayı dandik almayın, kasaya önem verin. Hava sirkülasyonu iyi olsun. Kötü olursa soğuk değil sıcak üfler.
Teşekkürler güç kaynağını 700 w düşünüyodum ama yeterlimi 550

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı