5000 TL monitör önerisi

mirac.buyukkol

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iyi Sosyaller. Halihazırda 60Hz TN panel Philips'in monitörünü kullanmaktayım. PC'yi değişmiştim artık sıra monitörü değişmekte. Genel olarak FPS oyunları oynamaktayım, çoğunlukla da CS:GO onun harici Twitch ve YouTube'da takılıyorum. 144, 165 Hz 1 ms monitör ne önerirsiniz? Bir de FPS oyunu oynadığım için IPS panel ekran uzun kullanımda göz yorar diye çok yazan gördüm. Bu yüzden VA panel ekrna daha sıcağım bu komutan da bir açıklık getireseniz sevinirim. -/+1000 TL'ye kadar önerebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar iyi sosyaller. Halihazırda 60Hz TN panel Philips'in monitörünü kullanmaktayım. PC'yi değişmiştim artık sıra monitörü değişmekte. Genel olarak FPS oyunları oynamaktayım, çoğunlukla da CS:GO onun harici Twitch ve YouTube'da takılıyorum. 144, 165 Hz 1 ms monitör ne önerirsiniz? Bir de FPS oyunu oynadığım için IPS panel ekran uzun kullanımda göz yorar diye çok yazan gördüm. Bu yüzden VA panel ekrna daha sıcağım bu komutan da bir açıklık getireseniz sevinirim. -/+1000 TL'ye kadar önerebilirsiniz.

Hocam aktif olarak IPS panel kullanıyorum ve goz yorulmasi yok bundan once VA panel kullandigimda gozum daha cok yoruluyordu cunku VA panellerde ghosting olmasi ve renk kotulugu gozumu yoruyordu monitor olarak AOC 27g2sp oneririm ama surekli CS tarzi oyunlar oynuyorsaniz 24G2sp oneririm kesinlikle. 165 Hz 1ms IPS panel.

Hocam aktif olarak IPS panel kullanıyorum ve goz yorulmasi yok bundan once VA panel kullandigimda gozum daha cok yoruluyordu cunku VA panellerde ghosting olmasi ve renk kotulugu gozumu yoruyordu monitor olarak AOC 27g2sp oneririm ama surekli CS tarzi oyunlar oynuyorsaniz 24G2sp oneririm kesinlikle. 165 Hz 1ms IPS panel.
Kral 27 inç büyük kaçar bana bide 24 inç ıps ne önerirsiniz 24G2sp va panel.

Bu monitör için bazı forumlarda sorunlu diye okudum

Hocam yanlış monitore bakmissiniz IPS panel AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu spu modeli hocam sp kalmamis spu da gayet guzel bunu da oneririm aralarinda pek fark yik zaten kasa falan ayni.
Tmm eyvallah buna bakayım
Hocam yanlış monitore bakmissiniz IPS panel AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu spu modeli hocam sp kalmamis spu da gayet guzel bunu da oneririm aralarinda pek fark yik zaten kasa falan ayni.
Kral bide asusun tuf serilerine baktım onlar da varmı önerdiğin yoksa AOC bu modeli onlardan iyimidir.

Hocam bir sorum daha olacak internette biraz baktım Dell G2422HS 23.8 modeliyle birbirine yakın ürünler. Bu model nasıldır?

Tamam eyvallah buna bakayım.

Kral bir de ASUS'un TUF serilerine baktım onlar da var mı önerdiğin yoksa AOC bu modeli onlardan iyi midir?

Hocam bir sorum daha olacak internette biraz baktım Dell G2422HS 23.8 modeliyle birbirine yakın ürünler. Bu model nasıldır?

Tamam eyvallah buna bakayım.

Kral bir de ASUS'un TUF serilerine baktım onlar da var mı önerdiğin yoksa AOC bu modeli onlardan iyi midir?

Once ilk soruya cevap vereyim bence AOC monitor markalarinin basidir bu segment icin o yuzden ASUS yerine AOC tercih ederdim hocam AOC varken Dell'e hiç bulasmayin bence.

Once ilk soruya cevap vereyim bence AOC monitor markalarinin basidir bu segment icin o yuzden ASUS yerine AOC tercih ederdim hocam AOC varken Dell'e hiç bulasmayin bence.

Kendimde AOC kullandigim icin ve arkadaslarimda AOC kullandigi icin sorunsuz monitor oldugu icin size de emin sekilde tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı