5000 TL monitör önerisi

founderkral

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşım bu sistemi almayı planlıyor ve monitör lazım. Kendisi pek anlamıyor. Ben ne tür özellikler olması gerektiğini biliyorum ancak markaları tam bilmiyorum. 1 MS ten yüksek olmasın 144 Hz den yüksek olsun ve IPS olsun yeter.
Not: Sistemin depolamasını 1 TB Kingston nv2 ram i de 2x16 Kingston fury beast yapmayı planlıyoruz.

İlk monitörü galiba sinerjide şu anda indirimde görmüştüm 3800 e

Lenovo marka olarak iyi mi? İyiyse 0.5 MS ve 165 Hz filan baya iyi.

Yanlış hatırlıyormuşum. Gamebooster varmış. Burada 3 tane var. Bunlar iyi mi? Ayrıca genel olarak bir tane önerirseniz müthiş olur.

İlk monitörü galiba sinerjide şu anda indirimde görmüştüm 3800 e

Lenovo marka olarak iyi mi? İyiyse 0.5 MS ve 165 Hz filan baya iyi.
0.5ms yazdığına bakma, 0.5ms değil. Diğer attıklarım da 1ms değil. Bu ms olayı biraz pazarlamaya giriyor. Detaya inip kafa karıştırmayacağım.

Lenovo Legion'u ASUS ROG gibi düşünebilirsin. Lenovo'nun gözünde Legion'un değeri, ASUS'un ROG'a gösterdiği değer ile aynı, yani üst ve kaliteli seviye. Markadan bağımsız modele yorum yapacak olursak kaliteli bir model. Yakın zamanda 3999 TL'ye düşmüştü, çokça insan satın alıp deneyimlemişti, çoğunluk memnun kalmıştı.

üstad selamlar. elimde sıfır msi g2412 var. nitro 5 bilgisayarım type c üzerinden g-sync vermediği için mecbur kullanmadan satıyorum. istanbulda isen yardımcı olurum.

Geri
Yukarı