5000 TL Monitör önerisi

Bütçe
5000

Merisian

Hectopat
Bütçem 5000 TL. Ekran kartım GeForce 1650 Super monitör arıyorum. Genelde oyun oynarım arada bir dizi film izlerim ama onun için ayrı bir televizyonum var zaten. Oyun için monitör arıyorum kısacası. Çoğu kişinin LENOVO LEGION R25I-30 önerdiğini gördüm fakat G-Sync yok sanırım. O yüzden bir tereddütte kaldım ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 5000 TL. Ekran kartım GeForce 1650 Super monitör arıyorum. Genelde oyun oynarım arada bir dizi film izlerim ama onun için ayrı bir televizyonum var zaten. Oyun için monitör arıyorum kısacası. Çoğu kişinin LENOVO LEGION R25I-30 önerdiğini gördüm fakat G-Sync yok sanırım. O yüzden bir tereddütte kaldım ne önerirsiniz?

Adaptive Sync var hocam.

O nedir biraz açar mısın? Ona göre almak istiyorum çünkü herkes öneriyor.

Adaptive Sync FreeSync destekli monitörlerde NVIDIA ekran kartı kullananlar için yapılmış bir özellik. Benim monitörüm de FreeSync ve Adaptive Sync destekliyor. NVIDIA ayarlarından G-SYNC, monitör ayarlarından da FreeSync açarsanız Adaptive Sync açılmış oluyor.

Adaptive Sync FreeSync destekli monitörlerde NVIDIA ekran kartı kullananlar için yapılmış bir özellik. Benim monitörüm de FreeSync ve Adaptive Sync destekliyor. NVIDIA ayarlarından G-Sync, monitör ayarlarından da FreeSync açarsanız Adaptive Sync açılmış oluyor.

Anladım teşekkür ederim. Peki bunun yerine önerebileceğin 4000-4500 bandında bir önerin var mıdır hocam?

Hocam bunda çok ghosting var diyorlar bende baktımda buna oda bir düşündürtmedi değil.

Anladım teşekkür ederim. Peki bunun yerine önerebileceğin 4000-4500 bandında bir önerin var mıdır hocam?

Hocam bunda çok ghosting var diyorlar bende baktımda buna oda bir düşündürtmedi değil.

Hocam G3'u düşünmeyin VA panel ve ghosting sorunu çok üst düzey Legion bu bütçede sizin için en iyi tercih olur.

Geri
Yukarı