5000 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Hds
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 366

Hds

Decapat
Makaleler
4
Dostlar selam. Bütçem 5000 TL. Bu fiyata güzel monitör önerilerinizi bekliyorum. En son R25i gibi modeller falan vardı. Direkt R25i mi alayım yoksa başka öneriniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

İstekleriniz neler o da önemli. Bu bütçede genel olarak R25i-30 en iyisi.
Valla hocam pivot çok önemli değil hatta hiç önemli değil de asansör olsun yeter. Benim için daha rahat olur.

Hoparlör çok önemli değil hocam. Hangisinin oyun performansı falanı iyidir o önemli benim için.

Valla hocam pivot çok önemli değil hatta hiç önemli değil de asansör olsun yeter. Benim için daha rahat olur.
Şuna da bakabilirsiniz ama bütçe varken R25i-30 alın bence. Aralarında 0.5MS MPRT fark var. 2-3ms GtG'ye denk fark var yani.

Şuna da bakabilirsiniz ama bütçe varken R25i-30 alın bence. Aralarında 0.5MS MPRT fark var. 2-3ms GtG'ye denk fark var yani.
Peki renk kalitesi falan filan olan R25i daha mı iyidir?

Ben Dell G2422HS almayı düşünüyorum müşteri hizmetleri oldukça iyi Lenovo monitör piyasasında pek olumlu bakmıyorum bir monitör düşün 180Hz 30 dakika 180Hz'de kullanıyorsun, Lenovo parlaklık olarak ve response time bakımından daha üstün.

Ben Dell G2422HS almayı düşünüyorum müşteri hizmetleri oldukça iyi Lenovo monitör piyasasında pek olumlu bakmıyorum bir monitör düşün 180Hz 30 dakika 180Hz'de kullanıyorsun.
Monitörün normali 180Hz değil. OC ile 180Hz oluyor ve öyle 30 dakika kullanabiliyorsun. 30 dakikadan sonra da 60hz sabit kalmıyor. Normali 165Hz. Yanlış bilgi vermeyin.

Monitörün normali 180Hz değil. OC ile 180Hz oluyor ve öyle 30 dakika kullanabiliyorsun. 30 dakikadan sonra da 60Hz sabit kalmıyor. Normali 165Hz. Yanlış bilgi vermeyin.

60Hz diye bir şey söylemedim?

Şuna da bakabilirsiniz ama bütçe varken R25i-30 alın bence. Aralarında 0.5ms MPRT fark var. 2-3ms GtG'ye denk fark var yani.

Ayrıca bu monitörün kontrast oranı berabat bir düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı