5000 TL Monitor Dahil Sistem Tavsiyeleri

bahadırSav

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Monitör dahil, oyun öncelikli bir sistem toplamaya çalıştım toplam 5000 TL. Bu sistem için önerilerini nelerdir?
Sistemde uyumsuz/darboğaz yaşatabilecek parça var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

pc1.PNG
pc2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğim gibi vatan bilgisayar dışında hiç bir yerden alamam siz bana toplayın 2200 liraya kadar. Siteden almicam mağazadan alıcam.
Öncelikle merhaba.
Monitör dahil, oyun öncelikli bir sistem toplamaya çalıştım toplam 5000 TL. Bu sistem için önerilerini nelerdir?
Sistemde uyumsuz/darboğaz yaşatabilecek parça var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 314850Eki Görüntüle 314851
Sistem iyi ama emin olun 2TB size fazla. Kasaya gelirsek Corsair Carbide tercih edilebilir. Yanına da SSD takılır.

O işlemci ve ekran kartı için 144 hz monitor bir tık abartı kaçar bence ama sen bilirsin (Sürekli cs:go oynayacağım demiyorsan). Monitorden kısarak işlemciye yatırım yapabilirsin. Ve arkadaşında dediği gibi 2 TB HDD'ye çok ihtiyacın olacağını düşünmüyorum. Kısıtlı bir bütçen varken diğer parçalara önem vermen senin adına daha iyi olur.

O işlemci ve ekran kartı için 144 hz monitor bir tık abartı kaçar bence ama sen bilirsin (Sürekli cs:go oynayacağım demiyorsan). Monitorden kısarak işlemciye yatırım yapabilirsin. Ve arkadaşında dediği gibi 2 TB HDD'ye çok ihtiyacın olacağını düşünmüyorum. Kısıtlı bir bütçen varken diğer parçalara önem vermen senin adına daha iyi olur.
Hocam 2tb hard disk yok ekran alintisi alirken ayni yeri iki defa çekmişim
Birkaç parçayı değiştirdim evet 144hzmonitör fazla 75hz ile degiştirdim
ara toplam şu anda 4900tl bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir
20180713_220952.png
20180713_221021.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı