5000 TL mouse önerisi

Peki hocam wraith'de açılan ürünler iade edilemez diyor eğer ürün bozuk çıkarsa ne oluyor elimde mi kalıyor?
Ürün bozuk çıkarsa değişim sağlarlar zaten. Teknik destekleri'de iyi. Sadece bu tarz ürünler daha sınırlı sayıda geliyor ülkeye ve herkes kafasına göre alıp beğenmedim ben bunu diye iade etmesin diye varlar.

Ürün bozuk çıkarsa değişim sağlarlar zaten. Teknik Destekleri'de iyi. Sadece bu tarz ürünler daha sınırlı sayıda geliyor ülkeye ve herkes kafasına göre alıp beğenmedim ben bunu diye iade etmesin diye varlar.

Ben VXE V1 almıştım bozuk çıkmıştı iade ettim bir sorun yaşamadım.

Ürün bozuk çıkarsa değişim sağlarlar zaten. Teknik destekleri'de iyi. Sadece bu tarz ürünler daha sınırlı sayıda geliyor ülkeye ve herkes kafasına göre alıp beğenmedim ben bunu diye iade etmesin diye varlar.
Fantech Helios 2 Pro 4K hocam acaba bu modelde 4k dongle yanında geliyor mu yoksa biz ayrı olarak mı satın alıyoruz ben bir açıklama bulamadımda yardımcı olabilir misiniz?

Ona mouse'un dandikliği diyoruz yüksek segment mouselarda öyle birşey bulamazsın.
Hocam merhaba, helios 2 pro modelini satın aldım fakat bir soru sormak istiyorum. 4k polling rate ile kullanırken şarjı emiyor 9-10 saat içinde neredeyse yarısı bitiyor şarjın bu normal mi?

Son düzenleme:
Fantech Helios 2 Pro 4K hocam acaba bu modelde 4k dongle yanında geliyor mu yoksa biz ayrı olarak mı satın alıyoruz ben bir açıklama bulamadımda yardımcı olabilir misiniz?

Hocam merhaba, helios 2 pro modelini satın aldım fakat bir soru sormak istiyorum. 4k polling rate ile kullanırken şarjı emiyor 9-10 saat içinde neredeyse yarısı bitiyor şarjın bu normal mi?
Normal. Masaüstünde 1k ile kullanın.

Sadece oyunda 4k kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı