5000 TL Okul için kalemli tablet önerisi

m1cope

Kilopat
Aslında ne kadar ucuz olursa iyi olur ama TCL'inki gibi 2000 TL civarında da aramıyorum. Yaklaşık 5k olabilir.
Beni 6 yıl götürecek bir tablete ihtiyacım var. Oyun oynamayacağım. Dersle ilgili programlar, simülasyonlar indirebilirim sadece.
Power point, Pdf vs. dosyaların üzerine yazabileceğim bir tablet olmalı. Şarj sıkıntısı falan olmazsa da iyi olur. Ayrıca google uygulamaları da önemli benim için. Bir şekilde indirebilmeliyim.
Tercihen Apple olmazsa daha iyi olur çünkü kullanamıyorum. Android olarak Samsung ve Huawei'in tabletleri dikkatimi çekti ama buradan da fikir almak istedim.

Aslında ne kadar ucuz olursa iyi olur ama TCL'inki gibi 2000 TL civarında da aramıyorum. Yaklaşık 5K olabilir.
Beni 6 yıl götürecek bir tablete ihtiyacım var. Oyun oynamayacağım. Dersle ilgili programlar, simülasyonlar indirebilirim sadece.
PowerPoint, PDF vs. dosyaların üzerine yazabileceğim bir tablet olmalı. Şarj sıkıntısı falan olmazsa da iyi olur. Ayrıca Google uygulamaları da önemli benim için. Bir şekilde indirebilmeliyim.
Tercihen Apple olmazsa daha iyi olur çünkü kullanamıyorum. Android olarak Samsung ve Huawei'in tabletleri dikkatimi çekti ama buradan da fikir almak istedim.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Eski kullandığım tablet, bataryası bayağı iyi. Yanında kalemi de geliyor. S7 modellerine de bakabilirsin.

Apple cihazları kullanımı en kolay cihazlardır. iPad + Apple Pen alın keyfinize bakın.
Apple olmasa iyi olur demişsiniz, bence hata ama yine de Apple harici önerimi yapayım:

iPad 8. Nesil + Apple Pencil işinizi görecektir.
Gerçekten Huawei ya da Samsung'un çıkardığı tabletler Apple'dan daha mı kötü? Kağıt üzerinde tüm özellikleri iyi ama herkes iPad al diyor. Bütçem daha fazla olsa ben de öyle düşünüyordum ama bu fiyata alınacak bahsettiğim Android tabletler daha iyi olmaz mı?
iPad 8. Nesil + Apple Pencil işinizi görecektir.
üstelik 8. nesil aldığımda 32 GB yetmeyebilir ve diğer türlü de bütçemi aşıyor da.

Gerçekten Huawei ya da Samsung'un çıkardığı tabletler Apple'dan daha mı kötü? Kağıt üzerinde tüm özellikleri iyi ama herkes iPad al diyor. Bütçem daha fazla olsa ben de öyle düşünüyordum ama bu fiyata alınacak bahsettiğim Android tabletler daha iyi olmaz mı?

üstelik 8. nesil aldığımda 32 GB yetmeyebilir ve diğer türlü de bütçemi aşıyor da.
Benim önerim Samsung ve Xiaomi pad felan.

Sakın 32 GB alma. Bu zamanda çok düşük ve yetersiz. iPad güzel gerçekten ama 32 GB çok yetersiz. YouTube Nukleer Muhtar kanalı var, izlemeni tavsiye ederim. Çok açıklayıcı gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı