5000 TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

Anakart: MSI H170 GAMING M3
İşlemci:Intel Core İ5 6600
Bellek: Corsair Vengeance 16GB 2400MHz (2x8)
Ekran Kartı: GTX 1070 (Şuanda özel soğutmalı gtx 1070 piyasada çok zor bulunuyor biraz bekle derim.)
Sabit Disk: Seagate Barracuda 2TB 7200Rpm
Ssd: Samsung 850 Evo 250GB
Kasa: Cooler Master Mastercase 750W

Sistem bu neden i7 değil diye sorarsan i5 biraz kırpılmış versiyonu ama arada hiçbir fark yok forumda araştırırsan zaten görürsün i5 6600 ile gtx 1070 kullanan arkadaşlarımız çok memnun. GTX 1070 in özel soğutmalı versiyonları dediğim gibi çok zor bulunuyor ama acelen varsa önerim GTX 1070 ZOTAC FOUNDERS EDITION dır hem ucuz hem iyi özel soğutma yok bu modelde ama referans soğutma idare eder.

Screenshot_2016-07-31-18-57-32.png

dostum direk imzamdaki sistemi alabilirsin. Çok memnunum. Fiyatı azaltmak için kasa değiştirebilirsin.

bide referans almanı önermem. Zaten vatan comp. şuanda sürekli getirtiyor (özel soğutmalı) gerek msi olsun gerek asus ..

Hocam ben şöyle bir sistem toplayacağım 4850 TL civarı tutuyor size de öneririm. Sistemi sinerji üzerinden topladım. GTA 5 dahil mevcut bütün oyunları hatta 3-4 sene içerisinde çıkacak bütün oyunları 2K çözünürlüğünde ultra ayarlarda oynayabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    57,9 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı