5000 TL Oyun Amaçlı Sistem

Makaleler
5
Yer
Antakya, Hatay
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
İyi akşamlar. Bugüne kadar elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalıştım. Bugün de benim sizlere işim düştü. Sizlere danışmak istediğim bir sorum var. Benim kuzenim 5000 TL ile sistem toplamak istiyor. Bir daha tekrarlıyorum. Benim için değil, kuzenim için. Sistem parçaları konusunda yardım etmenizi istiyorum. Kuzenim (O.C) işlerinden anlamadığı için parçaları da ona göre seçersek daha iyi olur. Şimdiden dostlarımdan yardım bekliyorum. Monitör Dahil.

@Egehan Orçun (Dostum senin tavsiyelerini bekliyorum.)
@JaroxJamaica (Bilgi konusunda size güveniyorum.)

İyi akşamlar. Bugüne kadar elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalıştım. Bugün de benim sizlere işim düştü. Sizlere danışmak istediğim bir sorum var. Benim kuzenim 5000 TL ile sistem toplamak istiyor. Bir daha tekrarlıyorum. Benim için değil, kuzenim için. Sistem parçaları konusunda yardım etmenizi istiyorum. Kuzenim (O.C) işlerinden anlamadığı için parçaları da ona göre seçersek daha iyi olur. Şimdiden dostlarımdan yardım bekliyorum. Monitör Dahil.

@Egehan Orçun (Dostum senin tavsiyelerini bekliyorum.)
@JaroxJamaica (Bilgi konusunda size güveniyorum.)
Bence şu:
upload_2016-5-25_21-13-31.png

Ekran kartı gtx1070 alın çıkınca.

Monitör'den çok anlamıyorum ancak GTX 1070 ve monitör eklenince gayet güzel bir sistem. Hayırlısıyla bende alırım inşAllah :)

Dosya Ekleri

• capture-20160527-222434.png
    capture-20160527-222434.png
    40,6 KB · Görüntüleme: 381
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı