5000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Tavsiyesi

Bütçem yetiyor almışken iyisi olsun diyorum bu sistem de biraz düşük kalıyor.
3600 ü bende istiyorum ama sonradan ekleme yapamam çünkü bütün bütçemi kullanıyorum ve 5900 üstüne çıkamıyorum. Hem aralarında afaki fark olmadığı için 2600x daha mantıklı geliyor. Zaten rahat şekilde max 2 yıl kullanabilirim sistemi o yüzden 2600x :)
3. Nesil almak varken mantıksız. İllaki eline 250 Tl geçer 3-4 ay içinde ram için.10-15 fps fark o kadar önemli ki PUBG için.Bazen 144 Hz monitörde kasma hissi yaşayabileceğin için diyorum al diye. Neyse senin kararın ben önerimi yaptım.

3. Nesil almak varken mantıksız. İllaki eline 250 Tl geçer 3-4 ay içinde ram için.10-15 fps fark o kadar önemli ki PUBG için.Bazen 144 Hz monitörde kasma hissi yaşayabileceğin için diyorum al diye. Neyse senin kararın ben önerimi yaptım.
Kardeşim, Benim konumada bakabilir misin sana zahmet?

Teknobiyotik'e ısınamadığım için aynı sistemi hatta sanırım daha iyisini topladım ve bütçem de yeterli geldi bütçeyi olabildiğince zorladım 1TL daha veremem düşünceniz nedir? 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı