5000 TL Oyun bilgisayarı Toplama

Bütçe
5000
Hazır sistem alma dediler hocam. Bu sistem nasıl sizce yorumlar mısınız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200410_120105_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200410_120105_com.android.chrome.jpg
    141,8 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20200410_120111_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200410_120111_com.android.chrome.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 41
Hazır sistem alma dediler hocam. Bu sistem nasıl sizce yorumlar mısınız?

Kasa hariç her şey güzel kasayı bununla değiştirebilirsiniz.
Kasa ışıklı falan değil ama çok kalitelidir.

Kasa hariç her şey güzel kasayı bununla değiştirebilirsiniz.
Kasa ışıklı falan değil ama çok kalitelidir.
Tamam hocam dediğiniz kasayı alacağım teşekkürler. Maksimum 1000 TL bütçem kaldı 75 hz monitör alsam sıkıntı çeker miyim sizce?

Tamam hocam dediğiniz kasayı alacağım teşekkürler. Maksimum 1000 TL bütçem kaldı 75 hz monitör alsam sıkıntı çeker miyim sizce?
Ben şahsen 60 Hz monitör kullanıyorum ve benim işimi çok rahat görüyor.
Profesyonel bir oyuncu değilsen 75 Hz al keyfine bak.
Bütçeyi de çok zorlamamak lazım aşağıdakilerden birini alabilirsin.

Ben şahsen 60 Hz monitör kullanıyorum ve benim işimi çok rahat görüyor.
Profesyonel bir oyuncu değilsen 75 Hz al keyfine bak.
Bütçeyi de çok zorlamamak lazım aşağıdakilerden birini alabilirsin.

Tamamdır hocam bunlardan birini değerlendireceğim. Bu arada önerdiğiniz kasanın içinde güç kaynağı var mı yoksa onu da ayrıca almak mı gerekiyor?

Tamamdır hocam bunlardan birini değerlendireceğim. Bu arada önerdiğiniz kasanın içinde güç kaynağı var mı yoksa onu da ayrıca almak mı gerekiyor?
Kasanın içinde güç kaynağı yok.
Güç kaynağı için ayrıca masraf istemiyorsan bunu alabilirsin.

Kasanın içinde güç kaynağı yok.
Güç kaynağı için ayrıca masraf istemiyorsan bunu alabilirsin.

Hocam biraz düşündüm ve ayrıca güç kaynağı almaya karar verdim. Ekran kartını da amd nin 5000 xt serilerinde kronik ısınma sıkıntısı var dediler ve güvenim azaldı açıkçası ve msi rx 590'a yöneldim. Bu sistemi yorumlar mısınız?

Hocam biraz düşündüm ve ayrıca güç kaynağı almaya karar verdim. Ekran kartını da amd nin 5000 xt serilerinde kronik ısınma sıkıntısı var dediler ve güvenim azaldı açıkçası ve msi rx 590'a yöneldim. Bu sistemi yorumlar mısınız?

Teknoloji biraz şans işi RX 5500XT çok daha az güç tüketen bir ekran kartı olduğundan ben şahsen onu alırdım.

Hocam biraz düşündüm ve ayrıca güç kaynağı almaya karar verdim. Ekran kartını da AMD'nin 5000 XT serilerinde kronik ısınma sıkıntısı var dediler ve güvenim azaldı açıkçası ve MSI RX 590'a yöneldim. Bu sistemi yorumlar mısınız?

vatan pc.png

Ben bunu öneririm internetten toplarsanız çok daha iyi bileşenler kullanılabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı