5000 TL oyuncu koltuğu, oyuncu kulaklığı, oyuncu monitörü önerisi

lelaxi

Centipat
Benim için oyun oynarken en önemli şey rahatlık.

Kulaklık için şartlarım: Kablosuz olması, şık olması, ve Gaming olmasıdır.

Koltuk için şartlarım: Rahat ve şık olması.

Monitör için şartlarım: Monitör için kararsızım. 24-27 144HZ-244Hz olabilir. Sistemim 2K 60FPS oynayabilecek güçte fakat ben genellikle CS:GO-LoL tarzı oyunlar oynuyorum.

Hepsine ayrı ayrı bir bütçem yok. Siz olsanız 5000 TL bütçenizi nasıl ayırırdınız? Çok kararsızım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Beğenmediğin bir ürün varsa söyle.

Beğenmediğin bir ürün varsa söyle.

Kulaklık kablosuz değil.
Koltuğu beğenmedim daha şık oyuncu koltuğu arıyorum.
Monitör hakkında bir bilgim yok ama 27 inç 144Hz gayet güzel gözüküyor.

Kulaklık kablosuz değil.
Koltuğu beğenmedim daha şık oyuncu koltuğu arıyorum.
Monitör hakkında bir bilgim yok ama 27 inç 144Hz gayet güzel gözüküyor.
Kablosuz daha kötü ki. Hem bütçeyi yükseltmen lazım hem de her şeyi kablolulardan daha kötü oluyor. Oyuncu koltukları çöp, verdiğin paranın kalitesini almıyorsun ve aşırı pahalılar.

Son düzenleme:
Ofis koltukları daha iyi. Oyuncu koltuğu ne ya? Saçma işler. Ofis koltuğuna birkaç şey ekleyip ismine ''Oyuncu Koltuğu'' diyorlar geçiyorlar. Hem özellikle 500 - 400 TL arasında doğru düzgün koltuk bulmak zor, bir de oyuncu koltuğu mu alacaksın? Sen bilirsin.

Bir de Türksit'in koltukları malzeme kalitesi kötü ve zamanla deforme oluyormuş gibi durumlar var. Şikayet fazla, risk almaya değmez.

Son düzenleme:
Ofis koltukları daha iyi. Oyuncu koltuğu ne ya? Saçma işler. Ofis koltuğuna birkaç şey ekleyip ismine "oyuncu koltuğu" diyorlar geçiyorlar. Hem özellikle 500 - 400 TL arasında doğru düzgün koltuk bulmak zor, bir de oyuncu koltuğu mu alacaksın? Sen bilirsin.

Bir de türksit'in koltukları malzeme kalitesi kötü ve zamanla deforme oluyormuş gibi durumlar var. Şikayet fazla, risk almaya değmez.

Attığın monitör ile şu an bu monitöru kıyaslamaya çalışıyorum yardımcı olur musun?

Acer: 27inch, 240 Hz, 1 ms, G-Sync, IPS panel, 1080P fiyat: 2899 TL.

Geri
Yukarı