5000 TL PhoenixOblivion ve Ekipmanlar

baranvork

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize merhaba benim sorum var. Ben Phoenix bilgisayar ile görüşüryordum ve 5.000 TL'ye böyle bir ekipmanlı sistem önerdiler, sizce nasıl? ( Oyuncu için her şey o konuda bakarsanız sevineceğim.)
  • Steelseries Sensei Raw Mouse
  • Steelseries Apex Raw Keyboard
  • Steelseries Siberia V2 Headset
  • Windows 8.1 SL
  • Viewsonic VX2363 Gaming Monitor
  • Phoenix Oblivion Series
  • Steelseries QcK+ Xlarge Mouse Pad
5.000 TL'ye bu ekipman + sistem nasıl sizce? (Son kararlımdır toplama yapmayacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz sanırım ekipmanlara kandınız. Bu bir sistem değil. Bilgisayarın içindeki parçalar sistemi oluştur. Bilgisayarın içinde ne var?

Siz sanırım ekipmanlara kandınız. Bu bir sistem değil. Bilgisayarın içindeki parçalar sistemi oluştur. Bilgisayarın içinde ne var?
Biliyorum özür dilerim onların şey olduğunu biliyorum ben. Bunlar oyuncu için 5.000 TL ederim diye sordum yoksa biliyorum.

Kasanın içindeki parçalar fiyatı belirler. Bunları belirtin söyleyelim sonra, 5000TL verdim oyunları neden Ultrada oynayıyorum demeyin...

O monitörün neresi oyuncu monitörü aceba? 3500e B85 li Oblivion alacağıma, gider 4690k ve Z97 dizerim :). Üstüne de 144Hz monitör çekerim.

Kasanın içindeki parçalar fiyatı belirler. Bunları belirtin söyleyelim sonra, 5000TL verdim oyunları neden Ultrada oynayıyorum demeyin...
Özellikler şöyle. Phoenix.com.tr. Alınacak gibi değil :).
Screenshot_1.png

Bence aşağı seviye X99dansa üst seviye Z97 iyidir. Zira X99 oyuncu adama çok bir şey vermeyecek diye düşünüyorum. Bütçe 7-8k olsa o zaman olurdu (y).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı