5000 TL sistem önerisi

Sıfırdan bir sistem almanı tercih etmemin birçok sebebi var eğer sıfırdan alırsan parçalar yeni olduğu için benim görüşümce seni daha uzun süre götürür ama 2. el alırsan daha önceden kullanılmış hem biraz performans kaybı yaşarsın hem de bilgisayarda birkaç sorun çıkabilir.

Hocam bu linkteki ilanla birlikte GT 740 alırsam daha fazla performans elde eder miyim?

Hocam bu linkteki ilanla birlikte GT 740 alırsam daha fazla performans elde eder miyim?

Evet performans artışı olur diye düşünüyorum GT 710 veya GT 730 ekran kartlarından da alabilirsin istersen fakat yine de araştırma yapmanı tavsiye ederim darboğaz sorunları olabilir ekran kartından dolayı veya işlemciden dolayı.

Son düzenleme:
Hocam maalesef bütçe son.
Hocam sıfır düşünüyorsanız bu var ikinci ele şimdi bakıyorum başka sıfır alternatiflerde bakcağım daha uygunu varmı diye.

Hocam böyle bir sistem buldum sarı sitede adam pazarlık var yazmış daha da düşürebilirsiniz fiyatı.
Not: Satıcı veya üründen çıkan sorundan sorumlu değilimdir.

Bu da var.

Son düzenleme:
Hocam sıfır düşünüyorsanız bu var ikinci ele şimdi bakıyorum başka sıfır alternatiflerde bakacağım daha uygunu var mı? Diye.

Hocam böyle bir sistem buldum sarı sitede adam pazarlık var yazmış daha da düşürebilirsiniz fiyatı.
Not: Satıcı veya üründen çıkan sorundan sorumlu değilimdir.

Bu da var.

Çok sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı